Bahçeşehir Koleji Lezzet Kulübü İş Başında

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Bahçeşehir Koleji öğrencileri, rehberliğini sınıf öğretmenleri Müjde Gaye GÜNDOĞDU ve Sinem GÜNEL’ in yaptığı Lezzet Kulübü ile keyifli bir aktivitede buluşuyorlar.

bahçeşehir_koleji-edirne

Gerçekleştirdiği farklı kulüp çalışmaları ile dikkat çeken Bahçeşehir Kolejinde bu yıl Lezzet Kulübü de var. Kulüp çalışmaları ile ilgili yapılan açıklamada “Kulübümüzdeki amaç yemekte görgü kuralları, öğrencilerimizin yemek yapmada kullanılan araç-gereçlerin doğru kullanımlarını bilmeleri ve uygulamalardaki püf noktalarıyla çeşitli lezzetlerle tanışmalarını sağlamaktır.

Kulübümüzde temizlik kurallarına dikkat edilmekte ve bu amaçla her hafta kulüp için özel hazırlanan önlükler, şapkalar ve eldivenler öğretmen ve öğrenciler tarafından giyilmektedir.”

bahçeşehir_koleji-edirne (1)

Her hafta değişik lezzetlere yelken açan kulüp çalışmalarında bu hafta tüm öğrencilerin katıldığı ‘Yemekte Görgü Kuralları’ konulu konferans düzenlendi. Öğrencileri bu konuda bilgilendirmek üzere Edirne Kız Meslek Lisesi Beslenme Öğretmeni Mustafa Kemal davet edildi. İlkokul 1.2.3. ve 4. Sınıf öğrencileri hazırlanan görseller ile bilgilendirdi ve öğrencilerin sorularına cevap verildi.

Özel Edirne Bahçeşehir İlkokul ve Ortaokul Müdürü Mahmut BOZTÜRK, “Kulüp öğretmelerimize bu güzel etkinlik dolayısıyla çok teşekkür derim. Bahçeşehir Koleji ilkokul Lezzet Kulübümüz; sevgi, saygı, dayanışma ve işbirliği içinde ağızları tatlandırmaya devam edecektir.” Şeklinde konuştu.

 451 total views,  2 views today

Next Post

Keşan Kurtuluş Balosu’na büyük ilgi …

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Keşan’ın Kurtuluşu’nun 91.yıldönümü nedeniyle Keşan Belediyesi’nce düzenlenen Kurtuluş Balosu 19 Kasım 2013 Salı günü akşamı Köşk Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Geceye Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Edirne Milletvekilleri Recep Gürkan, Kemal Değirmendereli, Garnizon Komutan Yardımcısı Piyade Albay Kemal Cöne, Keşan Belediye Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp