Bahçeşehir Koleji’nde oryantasyon programı başladı

admin

Bahçeşehir Koleji'nde oryantasyon programı başladı (5)

 

 

 

 

 

 

 

Bahçeşehir Eğitim Kurumları Edirne İlköğretim Müdürü Mahmut Boztürk ;yeni eğitim ve öğretim yılının 19 Eylülde başlayacağını, okula yeni gelen öğrencilerin okula uyum sağlamaları için 5. Sınıf, birinci sınıf ve ana sınıfı öğrencileri için oryantasyon programını başlattıklarını belirterek; “ Bu programı başlatmamızın nedeni sevgili yavrularımızın okulun açıldığı ilk gün okula gelip karışıklığa meydan vermemek için hem bugün okulu tanımaları sınıflarını gezip okulun birimlerini gezmeleri öğretmenlerini tanıyıp öğretmenlerin onlara küçük bilgiler verilmesi amacıyla böyle bir çalışma başlattık.

Bahçeşehir Koleji'nde oryantasyon programı başladı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bu çalışmayı sadece öğrenciler için değil, veliler için de yapacağız. Bahçeşehir Eğitim Kurumları okul öncesi eğitimde birinci sınıfta ne gibi eğitim yapacak rehber öğretmenimiz velilerimize bilgi verecektir. Bizim okulumuzun çizgisi bellidir. Biz Türk Milli eğitiminin amaç ve ilkeleri doğrultusunda eğitim yapan okulumuza gelen tüm öğrencileri kucaklayan çağdaş, modern eğitimin içinde dünya insanı yetiştiren, aynı zamanda öğrencilerimize milli ve manevi duygularımızı öğreten, ülkemizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedeflere kavuşmak için bu ilkeleri hedef alarak yetiştirmektir.

Bahçeşehir Koleji'nde oryantasyon programı başladı (4)

 

 

 

 

 

 

 

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Biz bunun farkındayız, ona göre hareket ediyoruz. Tüm öğrencilerimizin okula gelince mutlu olmasını okulunu, öğretmenlerini sevmeleri, bu sağlanmazsa başarı elde edilemeyeceğini biliyoruz. Oryantasyon programımız üç gün devam edecektir” dedi.

Bahçeşehir Koleji'nde oryantasyon programı başladı (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

Konuşmanın ardından öğrenciler isim okunarak öğretmenleriyle birlikte ilk okul deneyimlerine başladılar. Okulda diğer öğretmenlerle de tanışacak olan öğrenciler yüzme öğretmenlerinin kendileri ile konuşmasında dikkatlice dinlemeleri ilgili olduklarını gösterdi.

Bahçeşehir Koleji'nde oryantasyon programı başladı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bahçeşehir Koleji'nde oryantasyon programı başladı (1)

 103 total views,  5 views today

Next Post

Bayram öncesi denetlemeler arttı

Edirne Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi, şekerleme ve tatlı imalatçılarının denetimlerini daha da arttırdı. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, şekerleme ve tatlı imalatçılarına yönelik rutin denetimlerin, Belediye Sağlık İşleri Birimi ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, Kurban Bayramı öncesi artarak devam ettiğini belirtti.                 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp