BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN BELEDİYE’YE ZİYARET

admin

 

IMG_6609         SBS sınavında başarılı olan Bahçeşehir Koleji öğrencileri, Edirne Belediye Başkan Vekili Mahmut Keskin’i makamında ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkan Vekili Mahmut Keskin’i makamında, Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mahmut Boztürk ve SBS sınavında başarı sıralamasında dereceye giren kolej öğrencileri ve velileri ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nunda katıldığı ziyarette, Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mahmut Boztürk, “Bahçeşehir Kolejleri olarak, öğrencilerimizin en iyi eğitimi almasını hedefliyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün gösterdiği yolda gençlerimizi yetiştirmeye çalışıyoruz ve inşallah gençlerimizde Büyük Atatürk’ü mahcup etmeyeceklerdir.” diye konuştu.

Edirne Belediye Başkan Vekili Mahmut Keskin’de, öğrencilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Gençlerimizin SBS sınavındaki başarıları bizleri çok sevindirdi. Kendilerine eğitim hayatlarında daha nice başarılara imza atmalarını temenni ediyorum. ” dedi.

         Keskin, ziyaret sonunda öğrencilere, hediyeler vererek, mutlaka bir yabancı dil öğrenmelerini nasihat etti.

 

 IMG_6586

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraf mevcuttur

 179 total views,  2 views today

Next Post

TARAFTAR ANITI GÜN SAYIYOR

Edirne Belediyesi Türkiye’nin en büyük taraftar anıtını yaptırıyor. Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin projelerinden olan, Süper ligin 4 büyükleri olan Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’un simgeleriyle birlikte forma giymiş sporcuların anıtı Heykeltraş Müslüm Özcan tarafından yapıldı. Yapılan taraftar anıtı Edirne Belediyesi’nin belirlediği bir alana konacak. Trakya Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Heykel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp