BAHÇEŞEHİR KOLEJİ HER AN ÖĞRENCİLERİN YANINDA

admin

Bahçeşehir Koleji Yatılı Öğrencilerini Evden Ayrıldıkları İlk Gecede Yalnız Bırakmadı

IMG-3

2013-2014 Eğitim- Öğretim yılının ilk gününe merhaba diyen Edirne Bahçeşehir Koleji yatılı öğrencileri, tatil dönüşü ailelerinden ayrı geçirdikleri ilk gecede öğretmenleri Nejat İnceoğlu, Aytülİnceoğlu, Melike Pamukçu, Gülin Pamukçu ve Meltem Şunda eşliğinde keyifli bir oryantasyon programı yaşadılar. Ders bitimi ile başlayan Edirne turu ve Karaağaç’ta içilen keyif çayının ardından öğrencilere Edirne’de alış-veriş yapabilecekleri, yemek yiyebilecekleri, gezebilecekleri yerler ile gidilebilecek sinemaların yerleri gösterilerek MargiAVM’de akşam yemeği yendi.

IMG-1

Ertesi akşamda okul bahçesinde keyifli bir mangal partisi ile yeni eğitim öğretim yılına merhaba ile ortasyon programı sonlandı.

IMG-2

Etkinliğe katılan öğrenciler, öğretmenleri ve birbirleri ile özlem giderdikleri gibi aralarına yeni katılan arkadaşları ile tanışıp uyum sürecinde birbirlerine destek sözü verdiler.

IMG-4

 540 total views,  2 views today

Next Post

HATALI ARAÇ PARKLARINA CEZA YAĞDI

Edirne’de trafik ekipleri park yasağı olan cadde ve sokaklara araç parkı yapanları affetmiyor. Park yasağı olduğu halde araçlarını yol kenarlarına park eden sürücülere Edirne Emniyet Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri cezai işlem uyguladı. Trafik ekipleri sabah saatlerinde yaptıkları uygulamalarda Kervansaray arkası banka aralığı sokakta park etmiş olan araları fotoğraflayarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp