Bakan EROĞLU’na kırkpınar daveti

admin

Bakan EROĞLU’na kırkpınar daveti (2)

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 18-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu de davet edildi.

Devlet Protokolü’nü ata sporu Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne davet etmek için Ankara’ya giden Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve 655’inci Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’in ziyaretleri sürüyor.

Bakan EROĞLU’na kırkpınar daveti (1)

 

 

 

 

Edirne Heyeti, Kırkpınar Davetleri kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret etti. Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 655’inci Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’i makamına kabul eden Bakan Eroğlu , programının müsait olması halinde Edirne’de olmaktan duyacağı memnuniyeti dile getirerek, Kırkpınar’da güreşecek tüm pehlivanlara başarılar diledi.

 

 48 total views,  2 views today

Next Post

Bakan KILIÇ’a Kırkpınar daveti

          Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 18-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da davet edildi.           Devlet Protokolü’nü ata sporu Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne davet etmek için Ankara’ya giden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp