Bakan KILIÇ’a Kırkpınar daveti

admin

Bakan KILIÇ’a Kırkpınar daveti (1)

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 18-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da davet edildi.

Bakan KILIÇ’a Kırkpınar daveti (2)

 

 

 

 

 

Devlet Protokolü’nü ata sporu Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne davet etmek için Ankara’ya giden Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve 655’inci Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’in bir sonra ki durağı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç oldu.

Bakan KILIÇ’a Kırkpınar daveti (3)

 

 

 

 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret eden Edirne Heyeti Kılıç’a Kırkpınar Davetiyesi, Kırmızı Dipli Mum ve Edirne Mis Sabunu takdim etti.

Ata Sporu’nun önemine değinen Kılıç, kendisine yapılan ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek,  programının müsait olması halinde Kırkpınar Yağlı Güreşler Festivali’nde yer almaktan onur duyacağını söyledi.

 59 total views,  2 views today

Next Post

Soydaş öğretmenlerin eğitim çalışmaları sürüyor

          5 Balkan ülkesinden 60 Türkçe öğretmeninin katılımıyla gerçekleştirilen “Soydaşlarda Dil ve Tarih Bilincini Arttırma Eğitimi’ projesi devam ediyor..           Balkan Türkleri Federasyonu koordinatörlüğünde ve Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Mevlana Kültürel Etkileşim Programı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp