Bakan Mehmet MÜEZZİNOĞLU’ndan Rektöre ziyaret

admin

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Trakya Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Ak Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mümin Şahin, Prof. Dr. Cem Uzun, Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe de bulundu.

bakan-mehmet-muezzinoglundan-rektore-ziyaret-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rektörlük Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu şunları yazdı.

Değerli Hocam,

Trakya Üniversitesi gibi güçlü bir kurumsal yapısı olan bu güzel Eğitim kurumuna Rektör seçilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyor. Rabbimden hayırlı hizmetler yapmanızı niyaz ediyorum.

Şeref Defteri’nin imzalanmasının ardından Rektörlük makamına geçen Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

bakan-mehmet-muezzinoglundan-rektore-ziyaret-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile milletvekilliği esnasında tanıştıklarını belirterek “Sağlık Bakanlığınız döneminde Edirne ve Üniversiteye çok büyük katkılarınız oldu. Şimdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak yeni görevinizde biz de size başarılar diliyoruz. Edirne’ye desteğiniz çok büyük. Bundan sonraki destekleriniz için de şimdiden teşekkür ederiz.” dedi.

Ardından Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi’ne giren II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesinin maketini hediye etti.

Rektörlük ziyaretinin ardından Trakya Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret eden Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu, hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

bakan-mehmet-muezzinoglundan-rektore-ziyaret-3

 72 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Bahçeşehir’den coşkulu merhaba

                İnsanın en değerli varlık, sevginin en hünerli güç, bilginin en yenilmez kuvvet, emeğin en yüce değer, eğitimin en vazgeçilmez hizmet olduğuna inanan ve her şeyin insanı sevmekle başladığını kabullenen Edirne Bahçeşehir Okulları yepyeni bir yıla, yeni umutlara ve yeni heyecanlara 2016-2017 öğretim yılı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp