BAKAN MÜEZZİNOĞLU AĞACIN DEVRİLDİĞİ ÇAY BAHÇESİNE GİTTİ

admin

AW000864– BAKAN MÜEZZİNOĞLU HAYATINI KAYBEDEN MUMCU’NUN AİLESİNİ EVİNDE ZİYARET EDECEK
bulunan Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, geçtiğimiz gün ağacın devrilmesiyle bir kişinin hayatını kaybettiği çay bahçesini ziyaret ederek, yetkililerden bilgiler aldı.
Edirne Valisi Hasan Duruer ve AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve’nin eşlik ettiği Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, devrilen ağacın altında kalarak hayatını kaybeden hemşehrisi Ufuk Mumcu’nun evini ziyaret edeceğini belirtti. Bakan Müezzinoğlu çay bahçesinde yaptığı incelemelerde, işletmeci Yılmaz Söz’den yaşanan olayla ilgili bilgiler aldı. Vali Hasan Duruer de, kendisinin de o gece aynı mevkide bulunan başka bir tesiste yemekte olduğunu, müthiş bir fırtına yaşandığını söyledi. Hastanede kaç tane yaralı olup olmadığını soran Bakan Müezzinoğlu, tüm yaralıların taburcu olduğunu öğrendi. Çay bahçesi işletmecisi Yılmaz Söz, geç saatte olmasından dolayı çay bahçesinde pek kalabalık olmadığını belirtti. İlk önce elektriklerin kesildiğini belirten Söz, ardından büyük bir gümbürtü koptuğunu dile getirdi. Vali Duruer ise, geri kalan ağaçların budanması gerektiğini ifade etti.
Sağlık Bakan Dr. Mehmet Müezzinoğlu işletmeci Yılmaz Söz’e geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, çay bahçesinden ayrıldı.

 173 total views,  2 views today

Next Post

TOBB'da Trakya'nın temsilcileri Zıpkınkurt ve Öztürk

             ETSO Yönetim Kurulu Başkanı  Recep Zıpkınkurt,Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi Asil üyeliğine,Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ise Ticaret Borsaları Konseyi Asil üyeliğine seçildi    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 69. Genel Kurulu Türkiye’nin Birliği temasıyla TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde 01 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp