Bakan Müezzinoğlu Sabah Namızını Darül–Hadis Camiinde Kıldı.

admin

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Sabah Namazını tarihi Darül Hadis camiinde kıldı. Bakan bu arada devlet hastanesine sürpriz ziyarette bulundu ve hastaların sorunlarını dinledi.

mehmet-müezzinoğlu (1)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Edirne’ye gelen ve eşi ile birlikte ayni otalde kalan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu il Başkanı Müjdat Kahve ve beraberindeki heyetle birlikte sabah namazını Tarihi Darül- Hadis camiinde kıldı. Bu arada Devlet Hastanesine giderek yetkililerle görüşen ve hastaları ziyaret eden Sağlık Bakanı Edirne’de sağlık sorununun yeni hastanenin hizmete girmesi ile son bulacağını belirtti. Bakan Müezzinoğlu Edirne’nin sağlık hizmetleri en iyi konumda olan illerin başında geldiğini söyledi.

mehmet-müezzinoğlu


mehmet-müezzinoğlu (2)

 

 36 total views,  2 views today

Next Post

Başbakan Erdogan”Edirne'ye Hizmete Devam Edeceğiz”

Cumartesi akşamı helikopterle Edirne’ye gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan geceyi geçirdiği otel de sabah kahvaltısı sırasında yaptığı konuşmada Edirne Belediye Başkan aday Adayı Prof Dr. Ahmet Günşen’in başkan adaylığını açıkladı ve başarılar diledi. Günşen Başbakan Erdoğan’a ok ve yay hediye etti. Daha sonra Selimiye Meydanında toplanan halka hitap etti. Konuşmasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp