Bakan Müezzinoğlu’nun Edirne ziyareti

admin

AW270612

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, sel ve taşkınların yaşandığı Edirne’de incelemelerde bulundu. Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Edirne’nin Keşan ve Uzunköprü ilçelerinde katıldığı programların ardından Edirne merkeze gelerek, kentte yaşamı olumsuz etkileyen sel ve su taşkınlarını yerinde inceledi. Bakan Müezzinoğlu, Tunca ve Meriç köprülerinde yaptığı incelemelerin ardından taşkından en çok etkilenen bölgelerin başında gelen Karaağaç Mahallesi ve Lozan Caddesi’nde yaşanan tahribatı görmek için araçla bölgeye gitti.

Bakan Müezzinoğlu, daha sonra Edirne Valiliği’ne gelerek, Vali Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, DSİ 11. Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Müezzinoğlu, kentte yaşanan nehir taşkınlarını yarın bir araya gelecek olan Bakanlar Kurulu gündemine taşıyacağını söyledi.

AW270612

 17 total views,  5 views today

Next Post

Budakdoğancalılar dayanışma gecesinde bir araya geldi

                Budak doğanca Köyü 8.Geleneksel Dayanışma Etkinliği Sivrikaya Resaturantta gerçekleşti. Dayanışma Gecesine 125 Budakdoğancalı katıldı. Gecenin açılış konuşmasını, köyün gençlerinden Kadrican TÜKENMEZ yaptı. Kadrican, katılımcılara hoşgeldiniz diyerek başladığı konuşmasında, Budakdoğanca Muhtarlığının bugüne kadar yapmış olduğu işleri sıralayarak, özellikle Ahmet Boztuna Kültür Müzesinin, herkesin çok ilgisini çektiğini, belirterek konuşmasına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp