Bakan ÖZLÜ, GÜRKAN’ı ziyaret etti

admin

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Edine Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti. Gürkan, Bakan Özlü’ye Selimiye Camii Selimiye Camii ve Külliyesi’nin Rekreasyon Projesi hakkında bilgi verdi.

Bakan ÖZLÜ, GÜRKAN’ı ziyaret etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir takım ziyaretlerde bulunmak için Edirne’ye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Edirne Valisi Günay Özdemir ve Ak Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen ile birlikte Edirne Belediyesi’ne gelerek, Başkan Gürkan’ı ziyaret etti. Gürkan, Bakan Özlü’yü Edirne Belediye Binası önünde karşıladı.

Bakan ÖZLÜ, GÜRKAN’ı ziyaret etti (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarihi Belediye Binası hakkında Özlü’ye bilgi veren Gürkan, Selimiye Camii ve Külliyesi’nin Rekreasyon Projesi’nin Koruma Kurulu’ndan onaylandığını söyledi. Selimiye Camii’nin çevresinin tamamen yaya bölgesi haline geleceğini belirten Gürkan, Yemiş Kapanı Hanı Kurtarma Kazı’nın da devam ettiğini söyledi.

Bakan Özlü’ye Belediye Meclisi’ni gezdiren Gürkan, binanı duvarlarını süsleyen tarih tablolar ve Atatürk Odası hakkında da Özlü’yü bilgilendirdi.

Bakan ÖZLÜ, GÜRKAN’ı ziyaret etti (1)

 

 

 

 

 

 
Bakan ÖZLÜ, GÜRKAN’ı ziyaret etti (3)

 88 total views,  2 views today

Next Post

Ben uyardım haklı çıktım olmaz

            Ülkemizin başına gelen bu badirenin ardından bakıyoruz bazı çevreler işin kolaycılığına ve aklınca kendisinin bu olayda suçu bulunmadığını kanıtlamak için “ Biz zamanla uyarmıştık bizi dinlemediler başımıza bu geldi” diye işin içinden sıyrılma kendini paka çıkarma gayreti içinde oluyorlar. Bugün sorunların üstesinden gelmek ve bir daha ülkemizin başına böyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp