Bakan Şahin’den Seyyar Satıcılara 100’er lira

admin

AW000614

 

Edirne ziyareti sırasında Selimiye Cami’ni gezen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, cami çıkışı seyyar satıcılar tarafından abluka altına alındı.

TOKİ tarafından dar gelirli ailelere yönelik yapılan sosyal konutların anahtar teslimini yapmak üzere Edirne’ye gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Edirne’nin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etmeyi de ihmal etmedi. Sultan İkinci Beyazıt Külliyesi ile Selimiye Cami’ni ziyaret dolaşan Bakan Şahin, Selimiye Cami çıkışında zor anlar yaşadı.

Bakan Şahin, cami etrafında muska satarak geçimini sağlayan kadınlardan alışveriş yapmak istedi. Bir anda etrafını saran kadınların arasında kalan Şahin’in yardımına korumaları yetişti. Bakan Şahin, her bir satıcıya 100’er TL verdi.

Bakan Şahin, daha sonra partisinin siyaset akademisi tarafından düzenlenen “Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler” toplantısına katıldı.

 130 total views,  2 views today

Next Post

Bakan Şahin, Toki Anahtar Teslim Törenine Katıldı

  Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Edirne’de Toki Tarafından Dar Gelirli Ailelere Yönelik Yapılan Konutların Teslim Törenine Katıldı. Bakan, genç ve nitelikli nüfusun ülkenin hazinesi olduğunu söyledi.   Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, “Nitelikli genç nüfus bizim en büyük hazinemizdir” dedi. TOKİ tarafından Edirne merkezdeki Fırınlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp