Bakkallar ve Tekel Bayileri Odasında Kıran Kırana Seçim

admin

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri seçimi başa baş mücadele şeklinde geçti . Seçim sonunda seçime katılan 365 üyenin 186’sının oyunu alan Süleyman Yaşagör bir kez daha oda başkanı oldu.Rakibi H.Semih Özardalı 174 oy aldı.

bakkallar-odası-seçim-7

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün salonunda yapılan Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Genel Kurulu’na Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Bakkallar Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi M.Ali Bapay, Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Emin İnağ, Edirne’deki oda başkan ve yöneticileri ile komşu il ve ilçelerden oda temsilcileri katıldı.

bakkallar-odası-seçim-6

bakkallar-odası-seçim-12-süleyman-yaşagör

Genel Kurulda Divan Başkanlığına Bakkallar Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi M.Ali Bapacı getirildi. Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Genel Kurulda yaptığı konuşmada. Belediye Başkanlığı tercihinde kendisine haksızlık edildiğini bunun doğru olmadığını söyledi.

bakkallar-odası-seçim-1

Meslekte 25 yıl hizmet edenlere plaket verilmesi ve gündemdeki maddelerin görüşülmesi ile devam eden Genel Kurulda Mevcut Başkan Süleyman Yaşagör’ün aday listesi ile H.Semih Özardalı’nın aday listesi mücadele etti. Başa baş geçen mücadelede oy kullanan 365 adaydan 186’sının oyuna alan Yaşagör tekrar Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı oldu. Diğer aday H.Semih Özardalı’nın listesi ise 174 oy aldı bu arada 5 oy geçersiz sayıldı. Seçimin belli olmasından sonra her iki aday dostça kucaklaştı, seçimi kaybeden kazanana başarılar diledi. Süleyman Yaşagör’ün yönetim kurulu asil üyeliğine , Orhan Özçetin, Mesut Özaydın, M.Hasan Güzelli, Ömür Yaşar İnçke, İsmail Bozkuş ,Okan Mano seçildi. Denetim Kurulu Asil listesinde ise Yaşar Varel, Ayhan Öztürk,Recep Kahyacı yer aldı.


bakkallar-odası-seçim-2 bakkallar-odası-seçim-3 bakkallar-odası-seçim-4 bakkallar-odası-seçim-5

bakkallar-odası-seçim-8 bakkallar-odası-seçim-9 bakkallar-odası-seçim-10 bakkallar-odası-seçim-11 bakkallar-odası-seçim-12 bakkallar-odası-seçim-12-hamdi-sedefçi

 

 

 

 173 total views,  5 views today

Next Post

Gürkan Sendikacılarla Bir Araya Geldi

CHP Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, Edirneli sendikacılarla bir araya geldi. Toplantıya Türk İş Trakya Temsilcisi Tes- İş Sendika Edirne Başkanı Erkan Çakan, Teksif Sendikası Edirne Şube Başkanı Şaban Girgin ve Genel Sekreter Mehmet Kafa, Tez-Koop İş Edirne Şube Başkanı Mehmet Maral ve sendika yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp