Bakkallardan yardım kampanyası

admin

Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, Tüm Edirne Esnafları ve halkımız olarak, sosyal yardımlaşma ve dayanışma adına ihtiyaç sahiplerine Bayram öncesi yüzlerini güldürmek ve halkımızla ile bir bütünüz kampanyası başlatıldığını belirterek; “SÜLEYMAN YAŞAGÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

Beden değişikliği ve evlerinde ihtiyaç fazlası her türlü giyim eşyalarını toplayarak mahallelerindeki en yakın Bakkal İşletmelerine teslim etmeleri halinde ,bizler Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Yöneticileri olarak Esnaflarımız ile iletişime geçilip Bakkallarımıza teslim edilen bu giysilerin bir merkezde toplayıp ihtiyacı olan kişileri belirleyerek, Mahallelerimizin değişik alanlarında bulunan Bakkal Üyelerimize ulaştırıp bir nebze de olsa ihtiyaç sahiplerine Bayram öncesi yüzlerini gülmesini sağlamak ve halkımızla bir bütün olduğumuzu göstermek adına bu çalışmaları başlatmış bulunmaktayız.

Oda’mızla irtibata geçmek isteyen duyarlı kişilerin 2124770 nolu telefonu arayarak bizlere ulaşarak daha geniş bilgi alabilirler.

Bu Kampanyaya destek olan duyarlı halkımıza ve velinimetimiz olan değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz. “SEVGİ PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR ”

 

 

 

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

KARARMIŞBUGA; “ köy muhtarları her zaman birlik ve beraberlikten yana”

              Edirne Köy Muhtarları  Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Bosnaköy Muhtarı Recai Kararmışbuga köy muhtarlarının daha önceleri olduğu gibi 15 Temmuz darbe girişimi sonrası da  mülteci birlik ve beraberliğinin sağlanması konusunda duyarlı olduklarını belirterek; “Ülkemizde yaşanan bu felaketi kınıyor ve ret ediyoruz. Ülkemizde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp