BALBAY EDİRNE DE

admin

Mimar Sinan Spor Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Recep Gürkan, Edirne Halkının 30 Mart Sabahı bu salonu dolduranların çoşkulu alkışları ile Belediye Başkanlığını Edirne ye getireceklerine inancım tamdır.Oylarını bölmeden ihanet edenlere gereken cevabı verecektir.İhaneti affetmediğini oyları ile gösterecektir.

mustafa-balbay edirnede01

Hep beraber çok güzel bir Edirne yaratacağımız gün gelmiştir.Türkiye de bir Eskişehir gerçeği var.Bunu başaran Büyükerşen e selam olsun.Bugün herkes Eskişehir i konuşuyor.Bir yıl sonra Edirne yi konuşacak.Bununla sizden aldığımız feyz bize gurur veriyor.diyen Gürkan Size Türkiye ye damgasını vurmuş,yiğit bir adamı takdim ediyorum dedi.

Daha sonra söz alan İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ,benim için özgürlük ailemden sonra sizlerle beraber olmaktır.Çok sevgili Edirne li kardeşlerim önce yerel seçimlerde yerel iktidarı almak, ardındanda genel seçimlerde Kılıçdaroğlu nu Başkabakan görmek en büyük arzumdur.Hedefimiz CHP yi iktidar yapmaktır.Buda gençlerle olacaktır.Gençler bizim geleceğimiz olduğu kadar bu günümüzdür.

mustafa-balbay edirnede03

Demir parmaklıkların arasından dimdik çıkmak siz gençlerin bana verdiği umut sayesinde olmuştur.Ben lafa değil icraata bakarım diyen hükümetin hali ortada, İçişleri Bakanlığı artık Suçişleri Bakanlığı olmuştur.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı nın hali ortadadır.Sağlık Bakanlığı , Yağlık Bakanlığı haline gelmiştir.Dışişleri Bakanlığı da komşularla sıfır sorundan sıfır ilişkiye geldi.Avrupa Birliğine gireceğiz derken Türkiye nin batısındaki ülkeler bize selam vere vere Avrupa Birliğine girdiler.Doğusundaki ülkeler bize selam vere vere Şankay bloğuna girdiler.Bizde birbirimize girdik. Ulaştırma Bakanlığıda Üleştirme Bakanlığı oldu.Sevgili Edirneli ler özgürlüğümün 105 .gününde değişik illerde 236 konuşma yaptım.Gezdiğim yerlerde gördümki bütün milletin gündeminde yolsuzluklar ve hırsızlıklar var.Halkımızın bunlarıda dikkate alarak o kullanacağına inanıyorum .dedi.


mustafa-balbay edirnede02
mustafa-balbay edirnede04 mustafa-balbay edirnede05 mustafa-balbay edirnede06 mustafa-balbay edirnede07 mustafa-balbay edirnede08 mustafa-balbay edirnede09 mustafa-balbay edirnede10 mustafa-balbay edirnede11 mustafa-balbay edirnede12 mustafa-balbay edirnede13 mustafa-balbay edirnedekpk mustafa-balbay edirnedekpk1 mustafa-balbay-fikri yalın

 

 

 91 total views,  2 views today

Next Post

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Radyo Su’da Canlı Yayına Katıldı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Edirne Ajans Medya Grubu’nu ziyaret ederek Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan “GÜNDEM ÖZEL” programının konuğu oldu.   Edirne Ajans Gazetesi Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programa katılmadan önce Edirne ajans Medya Grubu’nu ziyaret eden Bakan Müezzinoğlu; Şirket Müdürü Necmi Engin’den kurumumuz hakkında çeşitli bilgiler aldı. Sağlık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp