Balbay’dan Belediye Başkanı Gürkan’a ziyaret

admin

Milletvekili Mustafa Balbay CHP İl Başkanlığında yapılan toplantısından sonra Edirne Belediyesini ziyaret etti. Buradaki ziyarete  CHP Belediye Uzunköprü Belediye  Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı  Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ile İl , Merkez İlçe kadın ve gençlik kolları ile Belediye Başkan yardımcıları katıldı.

BALBAY BELEDİYE ZİYARET (1)

 

 

 

 

 

 

 

Toplantıda bir süre Anadolu ajansının Ajansı’nın toplantıya gelmesi beklendi  daha  sonra   toplantıya devam edildi.  Balbay burada  yaptığı konuşmasında , “Ankara’da bir süre birlikte çalıştığım Recep Gürkan Kardeşimizle tekrar birlikte olmaktan mutluyum. Bu daha önce geldiğimde yapılan basın toplantısı gibi sıradan bir basın toplantısı değildir. Partimiz 2015 seçimleri öncesinde bir karar aldı.23 Parti meclis üyesi ve Milletvekili Genel Merkezce belirlenen gündem doğrultusunda Anadolu’nun 23 ilinde çalışmalara başladı. Buralarda yapılan toplantılarda ilk olarak medya ile sorunlar paylaşılacak daha sonra partinin içi organları ile toplantı yapılacak. Buna CHP’den sesler korosu adını aldık. Burada da böyle bir toplantı amacıyla bulunuyorum “ dedi.

BALBAY BELEDİYE ZİYARET (4)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Recep Gürkan Balbay’ın Edirne’ye ikinci gelişi olduğunu belirterek daha önceki seçimlerde yağışlı bir havaydı Balbay bu yağışın berekete dönüşeceğini söyledi. Mahalli seçimlerde istenilen oranda oy almadıklarını değerlendiren Gürkan, CHP’den bir adayın başka partiye gittiğini bazı partililerin CHP aleyhinde çalıştıklarını iddia etti. Balbay ile Seçim öncesi sözleşmiştik bugün onu yerine getiriyoruz. Balbay ile aynı ilkeleri paylaşmaktan mutluyum” diye konuştu daha sonra Belediye Başkanı Gürkan Balbay’a Edirnekar-ı bir hediye sundu.

BALBAY BELEDİYE ZİYARET (2)

 

 

 

 

 

 

 

Mustafa Balbay Belediyedeki toplantının ardından partililerle yapılan basına kapalı toplantıya katıldı. Daha sonra esnafları dolaşarak sorunlarını dinledi.
BALBAY BELEDİYE ZİYARET (3)

 17 total views,  2 views today

Next Post

Gözünüz aydı Edirneliler

Başbakan Prof. Dr. Ahmet  Davutoğlu’nu Edirne’de ağırladık, bölge halkına has gereken misafirperverliği gösterdik. Başbakanımız hiçbir olay olmadan Edirne’den ayrıldı. Alınan olağanüstü güvenlik önlemleri Edirne’ye güvensizliğin göstergesi olsa da halkımız hiçbir tahrike kapılmadan AK Partinin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısını uzaktan da olsa izledi. Edirne’de yapılan toplantıların büyük bölümü basına kapalı olarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp