Baldız sorusuna Rektörden dikkat çeken cevap: “Allahtan korkmayanlar için yaşasın cehennem”

admin

Trakya Üniversitesi Rektörü Erhan Tabakoğlu’na sosyal medyadan sorulan Baldız sorusu Rektörden aldıkları cevapla Türkiye gündemine oturdu.

Ankara kuşu hesabından Rektör Tabakoğlu’na “Hocam rektörü olduğunuz Trakya Üniversitesi’nde baldızınıza kadro açmışsınız 😂 @ErhanTabakolu
Özel değilse sebebini öğrenebilir miyiz?
Sorusu üzerine Rektör Tabakoğlu verdiği cevapla gündeme damgasını vurdu.

Tabakoğlu verdiği cevapta, “Aile ve Sosyal politikalar bakanlığında kadrolu bilgi işlem memuru idi. Aday memurluğu bitince muhafakat istedi kurumu verdi. Bizimde bilgi işlemde ciddi ihtiyaç vardı kabul ettik.
3 yıldır çalışıyor. Evli çocuklu bir hanım. Allah’ tan korkmayanlar için yaşasın cehennem
” ifadelerine yer verdi.

Sosyal medyada gündeme damgasini vuran bu paylaşıma yüzlerce yorum geldi.

Takipçiler, “Devlet işleri kamu düzeni; cennet cehennem Allah’tan korkma gibi söylemler ile yönetilmez.Bunlarin devlet sisteminde karşılığı yok.Bir rektör olarak siz yapmayın bari.Adaletin oldugu devlet isleyislerinde bu tür söylemlere gerek kalmaz.Zalimler için yaşasın adalet denilmeli” gibi paylaşımlar yaprak Rektör Tabakoğlu’na cevap verdi.

 839 total views,  10 views today

Next Post

ROMAN FEDERASYONLARINDAN BÜLENT ERSOY'A TEPKİ..! “BÜLENT ERSOY ROMAN CAMİASINDAN ÖZÜR DİLEMELİ”

KKTC’de sahte PCR testi ile yakalanarak hapse giren Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestra üyesinden 19’u, tahliye edildikten sonra ilk uçakla İstanbul’a geldi. Müzisyenler ve aileleri, olay karşısında ilgisiz kaldığını öne sürdükleri Bülent Ersoy’a tepki göstermişti. Ulusal bir kanalın magazin programında canlı yayına bağlanan Bülent Ersoy’un Müzisyen ve ailelerine sarf ettiği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp