Balkan Türkleri Dernekleri’nden EKYDD’ye ziyaret

admin

????????????????????????????????????

Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Mersin Balkan Derneği Yöneticisi Ahmet Atasoy Edirne Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Atasoy; bu güzel serhat şehrinde şehrin kalkınması için hizmet veren ve adını taşıyan bir derneği ziyaret etmekten mutlu olduğunu belirterek; buraya Ülkenin güney ucu Mersin ilinden, Avrupa sınırındaki Serhat Şehri Edirne’mize selam getirdim. EKYDD yöneticilerini 7 Mayıs’ta yapılacak Balkan Türkleri Federasyonu toplantısı için Adana’ya bekliyorum. Böylece dostluklarımız daha da pekişmiş olacaktır “ dedi.

????????????????????????????????????

 

EKYDD Başkanı Selahattin Pınar ;Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, aynı zamanda Balkan Derneği Yöneticisi Ahmet Atasoy’un ziyaretinden mutluluk duyduklarını, bu tür ziyaretlerle dernekler ve onun yanında iller arasındaki dostlukların daha da artacağını ülkenin bu günlerde böyle dostça ziyaretlere ihtiyacı olduğunu ifade etti.Ziyarette EKYDD Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Kuyrukluyıldız ve Fikri Ak’ta  bulundu.

????????????????????????????????????

 104 total views,  2 views today

Next Post

Bircan Süloğlu’nda

              Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Süloğlu’nda Parti örgütünü ve vatandaşları ziyaret etti. CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan Süloğlu İlçesinde Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ve İlçe Başkanı Önder Cin ile birlikte İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Ülke gündemi ile Hakkari,Van,Bitlis izlenimlerini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp