BARAJLARI YIKIP GEÇECEĞİZ

admin

İl Başkanlığı binasında gazetemize özel açıklamalarda bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Dr. Kerem Arda “Biz seçimlere hazırız. DEVA Partisi hazır. Ve kazanacağız” diye konuştu. Arda şöyle devam etti: “Biz sürekli yollardayız, Edirne’mizin her bölgesinde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz, arkadaşlarımız sürekli sahada. İnanın bana, halkın arasına karışmaktan daha iyi bir anket yok. Yüreği olan gider vatandaşın ayağına, sohbet eder, derdini dinler. Buna cesareti olanlar zaten illeri, ilçeleri, köyleri adım adım dolaşıyor. Nereye gitsek, hani derler ya “Bir dokun bin ah işit” diye, vatandaşın hali tam da bu. Keşke AK Parti ve MHP yöneticileri de halkla buluşabilse… Ama mümkün değil, köşe bucak kaçıyorlar vatandaştan. Bu ülke huzura kavuşacak. Türkiye’nin sessiz çoğunluğu, iktidar ortaklarının dayattığı bu korku ve yoksulluk komplosunu boşa çıkaracak. Bu millet haksızlık karşısında susmadı. Yine susmayacak. Sözünü de sandık günü yine söyleyecek. Barajları yıkıp geçeceğiz.”


“ALTILI MASADA VERDIĞIMIZ BÜTÜN SÖZLERİN ARKASINDAYIZ”
“Biz altılı masada bugüne kadar vermiş olduğumuz bütün sözlerin arkasındayız. Ortak çalıştığımız konularda, her türlü katkıyı vermeye devam edeceğiz. O masada yer alan her partiyle iş birliği yaptığımız alanları genişletmeye de devam edeceğiz.”
ORTAK CUMHURBAŞKANI ADAYI BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİ
Daha önce Genel Başkanımız Ali Babacan defalarca dile getirdi ortak cumhurbaşkanı adayı seçimlerde başarı sağlamak için önemli olacaktır. Mutabakat sağlanamazsa farklı seçeneklere de bakılır. Fakat A planımız 6’lı masada ortak aday oluşturup tek adayla seçimlere girmek. A planımız bu. Bu mutabakatın büyük bir zafer kazanacağına da inanıyoruz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 455 total views,  5 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYE BANDOSU VE CİĞERCİ ESNAFINDAN EĞLENCELİ DAVET

Edirne Belediye Bandosu ve Edirne ciğerci esnafı Türkiye’nin en lezzetli, en eğlenceli festivallerinden biri olan 10. Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali’ne eğlenceli bir davet gerçekleştirdi. Selimiye Meydanı’nda buluşan ciğerci esnafı, Edirne Belediye Bandosu’nun çaldığı tava ciğer türküsü ve müzik eşliğinde oyun oynayarak, hem ciğer ikramında bulundu hem de festivale […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp