Baran-Güliz Çiftinin Mutlu Günü

admin


Edirne’nin tanınmış isimlerinden işadamı Orhan Yazgan’ın oğlu Baran Yazgan ve Celil Üzel’in kızı Güliz Üzel Lalezar Tesislerinde düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

DSC_0159


Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İmtiyaz Sahibi Orhan Yazgan’ın oğlu Baran Yazgan, Güler-Celil Üzer’in kızları Güliz Üzel ile Lalezar Tesisleri’nde düzenlenen görkemli bir tören ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikahını kıyan Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, evlilik cüzdanını geline teslim etti.

Yaklaşık bin 500 davetlinin katıldığı düğün töreni Baran- Güliz çiftinin arkadaşları ve yakınlarının yanı sıra çok sayıda tanınmış ismi de bir araya getirdi.

DSC_0121

 

Düğünde sahne alan Şanlıurfa Folklör Grubu davetlilere güzel dakikalar yaşatırken, düğün Trakya yöresine ait müziklerle devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde davetliler gönüllerince eğlendiler.

 

 

 198 total views,  2 views today

Next Post

Tuzcular Otomotiv'den Bir Kültürel Hizmet Daha

Tuzcular Otomativ firmasınca resim yarışmasında başarı gösteren öğrencilere  çeşitli ödüller verildi. Törende  İlk olarak firma adına açılış konuşması  yapan  Sevil Cüzdan ödül töreni hakkında açıklama yaptı. Daha sonra ,.   Tuzcular Otomativ Yönetim Kurulu  Başkanı Murat Tuzcu adına konuşan  Genel Müdür Ertunga Bilgiç  Tuzcular Otomotiv olarak  2006 yılından başlayarak her […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp