Baran ve Gerlinde’nin mutlu gecesi

admin

Edirne’nin değerli girişimcilerinden Şahide – Ahmet Ağaoğlu çiftinin oğlu Genç iş adamı Baran Ağaoğlu ile Gerlinde Müller Tunca Nehri kenarında ki Dönertaş Davet Bahçesinde düzenlenen düğün töreni ile evliliğe merhaba dedi.

baran - gerlinde dügün (38)

 

 

 

 

 

 

 

Dönertaş Davet Bahçesinin  kusursuz organizasyonu ile düzenlenen gecenin başında Gelin ve damat ile aileleri davetlileri  düğün töreninin girişinde karşılayıp hoşladılar.

baran - gerlinde dügün (41)

 

 

 

 

 

 

 

Geceye başta, Ak Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir ve eşi, GAZDAŞ Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir  ve eşi, Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ve eşi, Av. Teoman Özdöl ve eşi, Av. Koray Uymaz ve eşi ile bir çok seçkin davetli katıldı.

baran - gerlinde dügün (37)

baran - gerlinde dügün (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gecenin başlangıcında   Gelin ve Damadın ’ın Vals dansı davetliler tarafından ilgiyle izlenip büyük alkış aldı.

baran - gerlinde dügün (32)

 

 

 

 

 

 

 

Gece, Gelin Gerlinde Müller’in Almanya’dan gelen misafirleri ve diğer davetliler ile birlikte Davul Zurna ekibinin hazırladığı Trakya Havaları ile devam etti.

baran - gerlinde dügün (33)

 

 

 

 

 

 

 

Düğün pastasının kesilmesinin ardından eğlenmeye devam eden davetliler, Gece boyunca açık havada Tunca nehrinin kenarında , Baran ve  Gerlinde Müller’in mutluluğuna ortak oldular.

baran - gerlinde dügün (3)

 

 

 

 

 

 

 

Biz de Edirne Ajans ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 401 total views,  3 views today

Next Post

Tanrıkulu, “gıda denetimleri aralıksız devam ediyor”

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr Ertuğrul Tanrıkulu Belediyenin gıda denetimleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “ Edirne belediyesinin gıda denetimleri birimi olarak Sağlık İşleri biriminin alt birimi olan gıda denetleme komitemiz Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın önerisi ve bize gösterdiği yolla ilgili olarak biz bu birimi üç ekip halinde düzenledik. Bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp