Barış Parkı’nda sona doğru

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Suni gölet olarak da bilinen Barış Parkı’nda devam eden yenileme çalışmalarını yakından inceledi. Başkan Gürkan, Barış Parkı’ndaki çalışmaların sona yaklaştığını söyledi.

Vatandaşlardan gelen talepler ve zamanla yaşanan sorunlar üzerine belediye tarafından başlatılan yenilenme çalışmaları sona yaklaştı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, sabah saatlerinde Barış Parkı’na giderek, çalışmaları yakından inceledi.

O sırada Barış Parkı’nda bulunan vatandaşlarla sohbet eden Gürkan, vatandaşlardan yenilenen Barış Parkı hakkında ki görüşlerini sordu.

Barış Parkı’nda zamanla yaşanan sorunların giderilmesi için yenileme çalışmalarına başladıklarını ifade eden Gürkan, göletin daha yeni ve daha modern bir görünüme kavuşturulduğunu söyledi. Yenilen park hakkında vatandaşlarda da olumlu geri dönüşlerin olduğunu belirten Gürkan, “  Özellikle yaz aylarında yaptığı kokudan dolayı vatandaşlardan şikayet alıyorduk. Yaptığımız çalışmalar ile yaşanan tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırdık. Eskiyen parklarımızı ve oturma alanlarını yenileriyle değiştirdik. Gölette filtreleme sistemi kurarak, suyun kendi kendin temizlemesini sağladık. Barış Parkı’mız, eskiye oranla daha kullanışlı bir hale geldi. Edirneliler, gönül rahatlığıyla parkı kullanabilecek, boş zamanlarını burada değerlendirebilecek. Barış Parkı’nda ki yenileme çalışmalarımız tamamlanmak üzere, ekiplerimiz, son rötuşları yapıyor” dedi.

 126 total views,  2 views today

Next Post

Karadeniz ve Erman’a fahri hemşehrilik beratı

Edirne Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Olağan Toplantısı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Edirne Belediyesi tarafından Edirne’nin Kurutuluş Günü olan 25 Kasım Resepsiyonu’nda geleneksel hale getirilen Fahri Hemşehrilik Beratı’nın bu yıl Trakya Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tarık Karadeniz ile Edirne Giyim Sanayi’nin Kurucusu Mümtaz Erman’a verilmesine Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp