Baro Başkanı Özgür Yıldırım EDESOB’u ziyaret etti

admin

Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım ve Baro Üyesi Naim Bildik Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’a makamında iade-i ziyarette bulundu.

Baro Başkanı Özgür Yıldırım EDESOB’u ziyaret etti

 

 

 

 

 

 

 

Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören’in de hazır bulunduğu ziyarette Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım son dönemde Edirne’de bulunan sivil toplum örgütlerinin arasındaki dayanışmanın giderek arttığını dile getirdi. Baro Başkanı Yıldırım “Baro seçimlerimizin ardından üyelerimiz tekrar bizlere görev verdiler. Seçimlerin ardından baromuzu ziyaret eden EDESOB Başkanı Emin İnağ’a iade-i   ziyarete geldik. Son dönemde Edirne’de sivil toplum kuruluşları arasında yakalanan uyum ve dayanışma memnuniyet verici.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne Baro Başkanlığı’na seçilen Özgür Yıldırım’ı tekrar tebrik etti. Edirne ESOB’un çalışmaları hakkında bilgi veren Emin İnağ “ Özellikle üyelerimizin yaşadığı hukuki sorunlarda EDESOB olarak tanıştığımız ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Baromuza Başkanımız nezrinde teşekkür ederim. Baro Başkanımızın görevinde başarılı olacağına inancımız tamdır.” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, EDESOB’un AB Projesi kapsamında oluşturduğu İkizevler Sanatkarlar Gösteri Merkezinde hazırlanmış olan bir Edirnekari süslemeli sandığı Baro Başkanı Özgür Yıldırım ve Baro Üyesi Naim Bildik’e hediye etti.

 

 

 

 198 total views,  2 views today

Next Post

Başarılı gümrük personeli ödüllendirildi

Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve başarılı çalışmalara imza eten 54 personeli ödüllendirdi.               Kapıkule VIP salonunda düzenlenen törene Edirne valisi Dursun Ali ŞAHİN’in yanı sıra, Vali yardımcısı Beyazıt TANÇ, Gümrük ve Ticaret Daire Başkanları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp