Baro’dan Saldırıyı Kınama

admin

Edirne Barosunca yapılan açıklamaya göre; “ Meslektaşımız Av. Âdem Eray KOZAN, 09.04.2014 günü akşamı görevinden dolayı saldırıya uğramış ve darp edilmiştir. Delillerin karartılmaması için, saldırının gerçekleştiği işletmedeki güvenlik kameralarının kayıtlarının celp edilmesini, görgü tanıklarının bir an evvel ifadelerine başvurulmasını ve saldırganın bir an evvel yakalanmasını bekliyoruz.

özgür yıldırım baro

Meslektaşımıza görevinden dolayı yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. Konunun takipçisiyiz. Mesleğimize ve meslektaşımıza yapılan bu vahim saldırıyı gerçekleştiren saldırganın cezalandırılması için Edirne Barosu gereğini yapacaktır.

Konu ile ilgili olarak bugün saat 11.30’da Edirne Baro Başkanlığı’nda basın açıklaması yapılacaktır” deniliyor.

 

 144 total views,  2 views today

Next Post

ETSO, Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti

Türk Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıldönümü nedeniyle ETSO heyeti Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret ederek, Polis Haftası’nı kutladı. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ray ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan’ın katıldığı ziyarette Başkan Zıpkınkurt Emniyet Müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp