Barolar Birliği Başkanından Sedefçi’ye Ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu makamında ziyaret etti.

barolar birliği başkanı-hamdi sedefçi (1)

Edirne Barolar Birliği’nin düzenlediği bir dizi etkinlik için Edirne’ye gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu ve beraberinde Edirne Baro Başkanı Av.Özgür Yıldırım ve diğer üye avukatlarla birlikte Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

barolar birliği başkanı-hamdi sedefçi (3)

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu, Edirme’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Edirne muhteşem bir kent. Modern görünümü altında tarih dolu. Tarihin izlerini her adımda yaşatan bir şehir. Edirne Belediyesi olarak çalışmalarınızla kente verdiğiniz emek için sizleri kutluyorum. Edirne’de olmak, Edirneli yurttaşlarımızla tanışıp, sohbet etmek keyif verici idi. Ve bizleri ağırladığınız içinde çok teşekkür ediyorum. Belediye binasına hayran kalmamak mümkün değil. Özellikle Hasan Rıza tablolarını birebir görmek, Ata’mızın Odası’nın havasını solumak ayrıcalıktı. Yine sizlere bu anlamda teşekkür ediyorum. Edirne’ye yakışır, Edirnelilere yakışır değerlerine sahip çıkan bir kentte güzel çalışmalar yapmışsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

barolar birliği başkanı-hamdi sedefçi (2)

           Feyzioğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Dün 25 Kasım törenleri çerçevesinde düzenlediğimiz kortejimizi sizle birlikte karşıladık. Sizi Edirne’mizin önemli bir gününde Edirne’de ve belediyemizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Başarılarınızın devamını diliyorum.” diye konuştu.

barolar birliği başkanı-hamdi sedefçi

Ziyaret sonunda Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Feyzioğlu’na Edirne’nin simgelerinden olan aynalı süpürge, meyve sabunu, minyatür kıspet ve Edirnekari tablo hediye etti. Feyzioğlu’da günün anısına Sedefçi’ye, tabak hediye etti.

barolar birliği başkanı-hamdi sedefçi (4)

 

 254 total views,  2 views today

Next Post

Balkan Oda Orkestrası İpsala'da Ayakta Alkışlandı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Trakya Üniversitesi  Balkan Oda Orkestrası, 20 Kasım 2013 tarihinde İpsala’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 91’inci yıldönümü nedeniyle bir konser verdi. İpsala Belediye Başkanlığı ve İpsala Meslek Yüksek Okulu’nun ortaklaşa düzenlediği konsere, Enez Kaymakamı ve İpsala Kaymakam Vekili İhsan AYRANCI, İpsala Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp