Barutluk Mahallesinin sevilen esnafı Zeki Yaşagör YenidenMuhtar Adayı

admin

15 yıl muhtarlık görevi yapan ve geçen dönem belediye meclis üyesi olan Zeki Yaşagör halkın yoğun talebi üzerine yeniden Barutluk Mahallesi Muhtar Adayı oldu. CHP Belediye Meclis üyesi ve Barutluk Mahallesi Muhtar Adayı Zeki Yaşagör Gazetemiz Edirne Ajansı ve Radyo Su’yu yeni mekanında ziyaret ederek yayın hayatında başarı dileklerini sundu. Yaşagör, Mahalli basının halkın doğru bilgi edinmesi, olayları yakından izlemesi açısından çok önem taşıdığını, Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo Su’nun tarafsız habercilik görevini layık ile yerine getirdiğini belirtti.

zeki yaşagör

15 Yıl süre ile Barutluk Mahallesi Muhtarlığı yapan, görevde olduğu sürece mahalle halkının tüm sorunları ile ilgilenip çözüm yollarını arayan Zeki Yaşagör, bir dönemlik Belediye Meclisi üyeliğinin ardından Barutluk Mahallesi halkının yoğun talebi üzerine tekrar mahalle muhtarlığına aday oldu. Barutluk mahallesinin diğer mahallelere oranla halka hizmet eksikliği olduğunu yeniden göreve gelmesi durumunda bu hizmetlerin getirilmesi için yoğun çaba harcayacağını söyledi. Zeki Yaşagör, ziyareti sırasında Edirne Ajans Medya gurubunun çalışmaları konusunda bilgi aldı.


zeki yaşagörkpk

 

 146 total views,  2 views today

Next Post

KILIÇDAROĞLU MİTİNGİ

Mahalli seçimler öncesi Edirne’de miting düzenleyen ilk parti Ana Muhalefet Partisi CHP oldu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu Kırklareli mitinginin ardından karayolu ile Edirne Selimiye meydanına geldi alanda biriken gerçekten coşkulu bir kalabalığın hitap etti. Mesai saati olması mitinge gelişinin gecikmesine karşın, Selimiye alanını dolduran partililere baktığımızda son yıllarda izlediğimiz en kalabalık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp