Başarılı öğrencilere belge töreni

admin

Okullarda ilk öğrenim yarı yılının sona ermesi nedeniyle birinci dönemde okullarında başarılı olan, Edirne İli ve ilçelerde öğrenim gören, 9-10-11-12’ci sınıf öğrencilerinden okullarında birinci olan öğrencilere başarı belgesi verildi.

başarılı öğrencilere belde-edirne (15)

Deveci Han Kültür Merkezinde yapılan başarı belgesi sunum törenine Edirne Valisi Hasan Duruer,Milli Eğitim Müdürü,Hüseyin Özcan, T.Üniversitesi Öğretim üyesi Doç.Dr.Rıdvan Canım, Kültür Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Vakıflar Bölge Müdürü,Osman Güneren, Sağlık Müdürü,Emrah Erten, Edirne Müftüsü Ömer Taşçıoğlu,Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Boz,Valilik Balkan Danışmanı Fahri Tuna ile ilgili okulların Müdürleri ,öğretmen ve veliler katıldı.

başarılı öğrencilere belde-edirne (9)

Törende söz alan Milli Eğitim Müdürü Özcan Milli Eğitimin görevinin öğrencilerini, katılımcı, girişimci öz güvenli kendini rahatlıkla ifade edebilen bireyler olmasını sağlamaktır. Sizlerden var gücünüzle çalışmanızı istiyorum. Girişimci, katılımcı, özgüven sahibi bireyler olmanızı arzuluyoruz.

başarılı öğrencilere belde-edirne (5)

816 BAŞARILI ÖĞRENCİYE BELGE

Bugün bizlerin taşıdığı bayrağı, yarın sizler devralacaksınız.Bilim ve teknolojiden yararlanmasını bilen,düşünen,sorumluluk sahibi olabilecek düzeye gelmenizi istiyoruz.Bu ülkeyi Atatürk’ün belirttiği muasır medeniyet düzeyine sizler taşıyacaksınız” diyerek başarılı öğrencileri , emeği geçen öğretmenleri,eğitim yöneticilerini ve velileri kutladı öğrencilerinin başarılarının devamını diledi.

başarılı öğrencilere belde-edirne (10)

Milli Eğitim Müdürünün yaptığı konuşmanın ardından Edirne il genelinde okullarında birinci olan toplam 816 öğrenciden tören için davet edilen 12. sınıf il ve ilçelerin birincileri ile 11. sınıflar il birincisi öğrencilere başarı belgeleri verildi. Öğrencilere başarı belgelerini Edirne Valisi Hasan Duruer,Toplantıya katılan Prof. Dr. Ahmet Güner Sayar,Milli Eğitim Müdürü,Hüseyin Özcan İl Müftüsü Ömer Taşçıoğlu, Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren,Doç Dr.Rıdvan Canım,Kültür Müdürü Ahmet Hacıoğlu,Sağlık Müdürü Emrah Erten,Valilik Balkan Danışmanı Fahri Tuna verdi.

başarılı öğrencilere belde-edirne başarılı öğrencilere belde-edirne (2) başarılı öğrencilere belde-edirne (4)
başarılı öğrencilere belde-edirne (7) başarılı öğrencilere belde-edirne (8)

başarılı öğrencilere belde-edirne (11) başarılı öğrencilere belde-edirne (14)
başarılı öğrencilere belde-edirne (17)

Haber foto,Fikri AK

 

 

 

 

 60 total views,  2 views today

Next Post

Semih Özardalı ve Ekibi Emin İnağ’ı Ziyaret Etti.

5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu çerçevesinde bu yıl Ocak ayında başlayan esnaf ve sanatkarlar meslek kuruluşları seçimleri çerçevesinde Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası’na başkan adayı olan H. Semih Özardalı ve ekibi Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler. Edirne Bakkallar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp