Başarılı Pehlivana Kutlama

admin

Serhat Ocak Kırkpınar’da Birinci Olan Pehlivanı Tebrik Etti

serhat ocak pehlivana kutlama

Ata sporu yağlı güreşlerin olimpiyatı olarak kabul edilen ve bu yıl 653’ncüsü düzenlenen Edirne Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Teşvik-2 boyda birinci olan pehlivan Abdülbaki KARA İl Müdürü Serhat OCAK’ı makamında ziyaret etti.

serhat ocak pehlivana kutlama (1)

Dereceye giren pehlivanı tebrik eden ve ödüllendiren İl Müdürü OCAK’ Ata Sporumuz olan ve Tarihi Kırkpınar arenasında kıyasıya mücadele ederek birincilik derecesi getiren pehlivanımızın başarısından son derece onur ve gurur duyduk, bizlere bu sevinci yaşatan pehlivanımızı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Genç pehlivanımızın bundan sonraki spor hayatında sonuna kadar destek olmamız hem onun başarısını perçinler hem de diğer ata sporu yapmak isteyen gençlerimize örnek olur’ dedi.

serhat ocak pehlivana kutlama (3)

 

 

 99 total views,  2 views today

Next Post

HANİ KARAGÜN DOSTUYDU!

Bundan birkaç yıl öncesine kadar Toprak Mahsulleri Ofisi tahıl depolarının dış yüzünde” Ofis Çiftçinin Kara gün dostudur” diye yazıyordu. Bu sözcükler çiftçilerimizin zor zamanlarında Hızır gibi yetişip mahsulünün yok fiyata satılmasını üreticilerin tüccarın insafına bırakılmasını önlüyordu. Daha sonraki yıllarda TMO’nun ürün alımına müdahalesi büyük oranda engellendi. Şu günlerde buğday üreticilerinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp