Başarılı Pehlivanlardan Başkan Gürkan’a ziyaret

admin

Bulgaristan’ın Şumnu kentinde düzenlenen Kocayusuf Yağlı Güreşleri’nde büyük başarı elde eden Edirne Belediyesi Güreş Takımı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Başarılı Pehlivanlardan Başkan Gürkan’a ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

Bulgaristan’ın en büyük yağlı güreşlerinden biri olarak kabul edilen Kocayusuf Yağlı Güreşlerine Edirne Belediyesi Güreşçileri damgasını vurdu.

BİR ALTIN KEMER KAZANDILAR

Kocayusuf Güreşleri’ne katılan Edirne Belediyesi güreşçilerinden Serkan Üğdüller,  Başpehlivan olarak altın kemerin sahibi oldu. Gökhan Vurcanlı’da başpehlivanlıkta üçüncülüğü kazandı. Başaltında üçüncülüğü ise, Nedim Anıl Gider ve Ayhan Aktürk paylaştı. Küçük orta boyda ise birinciliği Ufuk Yanık elde etti.

Belediye Güreş Antrenörü Talat Çelik ve Kocayusuf Yağlı Güreşleri’nde büyük başarı elde eden pehlivanlar Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

Belediye Güreşçilerinin başarı grafiğinin her geçen gün daha da arttığını ifade eden Başkan Gürkan, “Pehlivanlarımız başarıdan başarıya koşuyor. Edirne olarak onlarla gurur duyuyoruz. Gelecekte Edirne’den birçok başpehlivanın çıkacağına eminim” dedi.

 

 

 

 

 118 total views,  5 views today

Next Post

Başkan Gürkan, eski dostlarını ağırladı

Eğitim-İş Edirne Şubesi kurucularından olan ve o dönemin Eğitim-İş Şube Başkanlığını yapmış olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 25 yıl sonra aynı sendikada yer aldığı dostlarını ağırladı. 28 Mayıs 1990 yılında kurulan Eğitim İş’ten edindiği bilgilerin ve tecrübelerin kendisine olağanüstü katkılar sağladığını ifade eden Gürkan, “Bugün belli bir noktaya gelebilmişsek, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp