Başbakan Davutoğlu yarın Edirne

admin

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran genel seçim çalışmaları kapsamında 4 Haziran Perşembe günü saat 16.00’da İstasyon Meydanı’nda Edirnelilerle buluşacak.  AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, tüm Edirnelileri Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitingine davet ederek, “Başbakanımız Edirnelilere özel açıklamalar yapacak. Hepinizi miting alanına bekliyoruz” dedi.

ahmet davutoğlu - şemsettin emir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Genel Başkanı Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, yarın Edirnelilere seslenecek.

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yarın saat 16.00’da İstasyon Meydanında Edirnelilere sesleneceğini mitinge tüm Edirne halkını davet etti. Başbakan Davutoğlu’nun Edirnelilere önemli açıklamalarda bulunacağını dile getiren Şemsettin Emir, “Güçlü Türkiye, Güçlü Edirne için hepinizin desteğini bekliyorum. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, yarın Edirnelilere seslenecek. Edirne için bu büyük günde hepinizi miting alanına bekliyoruz. Saat 16.00’da İstasyon Meydanında halkımıza seslenecek olan Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Edirne’ye müjdeli haberlerle gelmekte” şeklinde konuştu.

Şemsettin Emir, Edirne’de bugüne kadar en katılımlı en yoğun bir mitingin yaşanacağını da dile getirerek, miting hazırlıklarının sürdüğünü sözlerine ekledi. Seçime günler kala Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Edirne’den Türkiye’ye önemli açıklamalarda bulunmasını da beklediğini dile getiren Şemsettin Emir, buradan Edirne için önemli projelerin de müjdesinin verileceğini bildirdi.

Bu güne kadar AK Parti İktidarının Edirne’ye önemli yatırımlar yaptığının altını çizen Şemsettin Emir, “Biz bunları yeterince halkımıza anlatamamışız. Milyonlarca liralık yatırımlarla Edirne’mizi daha yaşanır bir hale getirmek için çalışmalar yapılmış. Suyu akmayan, yolu olmayan köyümüz kalmamış. İstihdamı arttırıcı yatırımlara yer verilmiş. Edirne’ye çok güzel bir hastane yapılıyor. Duble yollarımızla daha kolay ulaşım yapabilmekteyiz. Ama bunlar yetmez… Daha fazla yatırım için Edirneliler AK Parti’ye destek verecektir. Güçlü bir destekle beni Ankara’ya gitmem halinde, Edirne’nin hakkının, hukukunu daha güçlü savunabilirim. Buradan tekrarlıyorum. Hizmet için AK Parti’ye oy verin. Gelin el ele verelim, omuz omuza verelim, Edirne için hep birlikte çalışalım. Edirne’de gün birlik beraberlik günüdür. Yarın Başbakanımızın mitinginde hep birlikte olalım. Ardından sandıkta birlik olalım. En az iki milletvekiliyle Ankara’da Edirne’yi temsil etme hakkını bize verin, bizde canla başla hizmet için, Edirne için, geleceğimiz için, çocuklarımız için canla başla çalışalım” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 124 total views,  2 views today

Next Post

MHP mitingi ardından

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli’yi İstasyon meydanında coşkulu bir kalabalık karşıladı. Mitingde sayısal çoğunluktan öteye halkın ilgisi ve genel başkanın söylediklerini can kulağı ile dinlemeleri ve sürekli slogan atarak alkışlamaları dikkatten kaçmadı.             Bahçeli Edirne’deki konuşmasının büyük bölümünü halkın bölgesel sorunlarına ayırdı. Özellikle tarım kesiminin durumuna sıkıntılarına bugüne kadar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp