Başbakan Erdoğan Edirne’de

admin

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tekirdağ turunu bitirdikten sonra akşam saatlerinde  21,45’te Edirne’ye geldi. Başbakan Erdoğan’ı Edirne’de konaklayacağı  hotel’in önünde Ak Parti İl Teşkilatı ve binlerce vatandaş karşıladı.

başbakan edirnede2

Eşi Emine Erdoğan ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu  ile otobüsten inen Erdoğan, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hotele giriş yapmadan önce bir süre vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan’a “Allah seni Başımızdan eksik etmesin”, “Edirne beledyesini senin için alacağız” tezahüratları yapıldı.

 

AK PARTİ EDİRNE YÖNETİMİNDEN KUSURSUZ BİR ORGANİZASYON..

Edirne’yi batan sona başbakan Erdoğan ve Ak  Parti bayraklarıyla süsleyen AK Parti Edirne Teşkilatı Erdoğan’ın gelişi için kusursuz bir organizasyona imza attı. Erdoğan’ın yarın saat: 11:00’de Edirnelilerle buluşacağı Selimiye Meydanı da tam anlamıyla Bayram yerine dönüşmüş durumda.

GÜVENLİK EN ÜST SEVİYEDE.. 

Erdoğan’ın Edirne’ye gelişi ve Edirne’de geçireceği süre boyunca Edirne Emniyet Müdürlüğü güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkardı.

1460960_469523213169364_1679193601_n

 HAVA DURUMU: (Sıcaklık  7 derece ) 

Akşam saatlerinde Edirne’de kısa bir süre yağan kar yağışının da yarın etkisini göstermeyeceği belirtildi.   Meteorolji’den alınan bilgilere göre yarın hava sıcaklığı en düşük -2 derece, en yüksek ise 7 derece olması bekleniyor..

92,2 mhz RADYO SU’dan CANLI YAYIN

Edirne’nin ilk bölgesel radyo istasyonu olan Köklü kuruluş 92,2 RADYO SU Başbakan Erdoğan’ın yarın saat: 11:00’de Selimiye Meydanında ki konuşmasını canlı olarak yayınlayacak… Canlı yayını dinleyicilerimiz radyolarında 92,2 mhz frekansından ve internet üzerinden www.radyosu.com.tr  adresinden takip edebilecekler.

Büyük Usta Başbakan Erdoğan’ın Edirnelilerle buluşması Saat: 11:00’de

Başbakan Erdoğan Yarın saat: 11:00’de Selimiye Meydanında Edirne’lilerle buluşacak ve Toplu açılış törenini gerçekleştirecek. Erdoğan’ın Trakya Turu Uzunköprü ve Keşan ilçelerinde yapacağı toplu açılış törenleri ile son bulacak..

 123 total views,  2 views today

Next Post

ZİYARETLER HİZMETE DÖNÜŞMELİ

Bir yöreye bir şehre devlet büyüklerinin gelmesi halkı heyecanlandırır. Bu tür ziyaretler o bölgeye hizmetin artmasına yol açabilir, halkın beklentisi bu doğrultudadır. Özellikle Edirne’liler böyle bir beklenti içinde . Böyle il ziyaretleri sırasında o yörenin eksiklikleri su yüzüne çıkar. Özellikle bu ziyaretler Başbakan gibi üst düzeyde olursa, bu hizmet beklentileri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp