Başbakan Erdoğan Edirne’ye Geliyor..! İlklerin Radyosu “Radyo SU” Mitingi Canlı yayınlıyor..!

admin

AK Parti Edirne İl Seçim Koordinasyonu Başkanı Av. Ayhan Demir gazetemize yaptığı açıklamada; Başbakan Recep Tayyip  Erdoğan’ın 19 Mart 2104 Çarşamba günü Edirne’ye gelip saat: 12:00’de Edirnelilere hitap edeceğini belirterek sözlerine şöyle devam etti; “ Sayın Başbakanımız Recep Tayip ERDOĞAN 19 Mart 2014 Çarşamba günü saat: 12:00’de Edirnelilerle Selimiye Meydanında buluşacak. Biliyorsunuz sayın Başbakan 3 ay önce Edirne’ye gelmişti. Başbakanımız Edirnelilerin Belediye Başkan Adayız Prof.Dr. Ahmet Günşen’e olan ilgisini ve teveccühünü görüş ve buna destek olmak için EDİRNE’ye geliyor. Şunu özellikler belirtmek istiyorum T.C. Devleti Edirne’ye 2002’den 2012’ye kadar  6 katrilyon yardım yapmıştır. Tabi takdir edersiniz bir çok yatırımında EDİRNE’ye yerel yönetim kanalıyla yapılması lazım. Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan Edirne’ye bu şansı tanımak istiyor. Edirne’yi  balkanlarla birleştirmek istiyor. Ben Edirne halkının Çarşamba günü görülmemiş bir tarihi kalabalıkla başbakanımızı karşılayacağına inanıyorum. Şu an küllenmiş durumda olan Edirne AK PARTİ ile yeniden doğacaktır. Tüm halkımızı Selimiye meydanına Başbakanımızı karşılamaya davet ediyorum.

ayhan-demir-radyosu2

Edirne 30 Mart’ta tarihi bir yerel seçime hazırlanıyor. Çünkü Edirne’ye  yıllardır belli bir anlayışın elinde belediyecilik hizmeti verilmiş.  Edirne halen daha temel belediyecilik hizmetlerini gerçekleştirememiştir. Yine çok net bir şekilde yararlanması gereken turizm potansiyelinden yararlanamıyor. Bunun yanında tarih miraslarımızı kullanamıyor. Bugün Belediyecilik anlamında borç batağında olan bir belediye EDİRNE’ye yakışmıyor. Biz Edirne’yi hem Cumhuriyet’in jalesi olarak görüyoruz, hem de medeni bir şehir olarak görüyoruz. Edirne’de yaşayan vatandaşlarımızın da diğer Anadolu şehirlerine göre eğitim olarak kat ve kat üzerinde olduğunu görüyoruz. Ancak; Edirne, eğitimi ile diğer sosyal imkanları ile, sağlığı ile, Türkiye’de merkezi hükümetle yakaladığı seviyeyi belediyecilikte asla ve asla hak etmiyor bir konumda… Bunun değişebilmesi için Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Ahmet GÜNŞEN, seçim çalışmalarına  projeleriyle hazır bir şekilde kapı kapı geziyor. Bugüne  kadar 48,000 kişiyi Edirne!de ziyaret eden Belediye Başkan Adayımız adeta bir rekora imza atmıştır.   Biz Edirne’de çocuklarımızın geleceği için, 30 Mart’ın bir milat olası için çalışıyoruz.” Dedi.

radyo su logo

 Öte yandan 19 Mart  Çarşamba günü saat: 12.00’de Selimiye meydanından Edirnelilere seslenecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını 92,2 RADYO SU NAKLEN yayınlayacaktır.. 

ak parti aday tanıtımı - kapalı spor salonu (163)

 

 

 112 total views,  2 views today

Next Post

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin Yıldönümü mesajı...

“18 Mart Şehitler Gününde, Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükran duygularımızla anıyoruz… Bir insanın dünya da iken ulaşmak isteyebileceği en yüce makam şehitlik makamıdır. Şehitlik ve gazilik; insanın varabileceği en önemli manevi makamlardır. Dinimiz bizlere vatanımızı sevmeyi ve korumayı tavsiye ediyor. Vatanı uğrunda öldürülenleri de şehitlik mertebesiyle ödüllendiriyor. Şehitlerin ölü olmadıklarını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp