Başbakan Erdoğan Pazar Günü Edirne’lilerle Buluşuyor

admin

Uzun bir aradan sonra Trakya’yı ziyaret edecek olan Başbakan Erdoğan, Trakya için 3 günlük yoğun program hazırladı. 6 Aralık Cuma günü Trakya gezisine başlayacak olan Başbakan Erdoğan’ın programı 8 Aralık Pazar günü sona erecek.

başbakan-tayyip (2)

Yarın (Cuma)  saat: 13.30’da Kırklareli’de çeşitli temaslarda bulunacak olan Başbakan, şehirde toplu açılış töreninde bulunacak ve Cuma namazını burada kılacak. Erdoğan bu geceyi  (cuma) Tekirdağ’da konaklayarak geçirecek.  7 Aralık Cumartesi Günü  Tekirdağ programına başlayacak olan Erdoğan, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde toplu açılış törenleri gerçekleştirecek.  Cumartesi Günü saat:15:30’da Edirne’ye gelmesi beklenen Başbakan Erdoğan’ın  geceyi bir otelde konaklayarak geçireceği açıklandı.

başbakan-tayyip

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Pazar Günü  saat: 11.00’de Selimiye Meydanında Edirnelilerle buluşacak.  Ak parti’den Edirne Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Prof.Dr. Ahmet GÜNŞEN isminin  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından  açıklanacağı belirtildi. Selimiye Meydanında halka hitap edecek olan Başbakan Erdoğan’ın ayrıca Diğer ilçe Belediye Başkan Adaylarını da açıklaması bekleniyor.  Edirne ile ilgili önemli açıklamalarda bulunacak olan Başbakan Erdoğan’ın yapacağı konuşmada  en  dikkat çeken noktanın   Edirne’nin artık Ak Belediyecilikle tanışması gerektiği ve Edirne’ye yapılacak olan yatırımların olacağı vurgulanıyor. Cumartesi  Edirne’ye gelecek olan Başbakan, geceyi ilimizde bir otelde konaklayarak  geçirecek ve Pazar günü saat: 11:00’de Selimiye Meydanında Edirnelilere hitap edecek.    Ardından Uzunköprü ve Keşan ilçelerinde toplu açılış törenlerine katılacak olan Erdoğan’ın Trakya programı Pazar günü saat: 15:00 te sona erecek.


başbakan-tayyip (1)
başbakan-tayyip (3)

 

 

 14 total views,  2 views today

Next Post

"Bir Dilek Tut Edirne..."

Rys Hotel, Edirne’de “yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni düşünmek” dedi ve kapılarını 12.12.2012 tarihinde açtığı günden bugüne bölgede prestij noktası olma yönünde önemli başarılara imza atmış bir kuruluş haline geldi. Bünyesinde beş farklı alt işletmeyi barındıran RYS, pastahane hizmeti ile Merdane, spor severlerin beğenisi haline gelen ve şehrin tek manzaralı spor […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp