Başbakan onuruna Kahvaltı

admin

başbakan-edirnede-margi (1)başbakan-edirnede-margi

Ak Parti İl Yönetimi tarafından Başbakan Erdoğan onuruna Erdoğan’ın geceyi konakladığı hotelde kahvaltı verildi. Kahvaltıya, Başbakan Erdoğan ve eşi, Sağlığına kavuşan Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Edirne Valisi Hasan Duruer ve eşi, Ak Parti İl Başkanı Müjdat Kahve, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü, Ak Parti Eski Belediye Başkan Adayı (T.Ü.Öğretim Üyesi) Yrd.Doç.Dr. Mustafa Hatipler, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ve Yöneticileri, Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez,  Gençlik Kolları Başkanı Melek Uzgör Yürük, İl Başkan Yardımcısı (Seçim işleri Başkanı) Nesim İba, Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik, Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman Uzman, Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayları,   Ak parti İl Yönetimi, İlçe Yönetimi, Kadın kolları, Gençlik Kolları, Edirne İl  Genel Meclis Üyeleri, İlçe ve Belde Yöneticileri, Köy ve mahalle muhtarları, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri ve diğer davetliler katıldı.

erdoğan,bayraktar

başbakan-kahvaltı5

 

başbakan-kahvaltı (8)

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle siyasetten uzak kalan Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan kahvaltıda partililerin ilgi odağı oldu. Hemşerileriyle bir araya gelen eski bakanın mutluluğu dikkatlerden kaçmadı. Başbakan Erdoğan’ın baş danışmanı Edirne’li Yiğit Bulut ta kahvaltı da bulunanlar arasında idi.

başbakan-kahvaltı89

koray-uymaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

margi-başbakan45

 

 

 

 

 

 

 

margi-başbakan45 (1)

 

başbakan-kahvaltı-edirne-yeni

başbakan-kahvaltı89 (2)

 

fatmaaksal

başbakan-kahvaltı (3)

başbakan-kahvaltı-edirne-yeni (1)

başbakan-kahvaltı-edirne-yeni (2)

 

başbakan-kahvaltı-edirne-yeni (4)

 

başbakan-kahvaltı-edirne-yeni (3)

başbakan-kahvaltı89 (1)

 

 

 


 

başbakan-kahvaltı (1)

 

başbakan-kahvaltı (2)

 

başbakan-kahvaltı (4)

 

başbakan-kahvaltı (5)

 

başbakan-kahvaltı (6)

 

başbakan-kahvaltı (7)

 

başbakan-kahvaltı (9)

başbakan-kahvaltı

 

başbakan-kahvaltı (10)

 

 

 35 total views,  2 views today

Next Post

Türkiye’yi bir bütün olarak kucaklıyoruz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin 81 vilayetine aynı nazarla bakıyor, herkesi eşit görüyor ve eşit şekilde de kucaklıyoruz” dedi. Önceki gün akşam saatlerinde Edirne’ye gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Geceyi bir otelde konakladı. Pazar Sabahı Başbakan Erdoğan’ın onuruna aynı otelde bir kahvaltı verildi. Kahvaltıya çok sayıda Partili, Belediye Başkanları, Sivil […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp