BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU İPSALA’DA

admin

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti ilçe kongresine katılmak ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere bugün Edirne’nin İpsala ilçesini ziyaret etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Çavuşoğlu’nu İpsala’da Edirne Valisi Güney Özdemir, Edirne Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, İpsala Kaymakamı Ali Uysal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve ilgili kurum müdürleri karşıladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

İpsala Belediye Başkanlığını ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Kerman’dan çeltik üretimi ve İpsala’daki ticari ve ekonomik koşullar hakkında bilgi aldı. Önümüzdeki hafta çeltik hasadının başlayacağını ve bu yıl çeltik üreticisinin yüzünün güldüğünü kaydeden Kerman, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu İpsala’da görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu da İpsala’nın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade ederek, “Malumunuz ben Batı Trakyalıyım. Biga İmam Hatip Lisesine giderken İpsala’dan giriş yapıyorduk. Burası bizim için oldukça önemli bir yer. ” dedi.

Çavuşoğlu, Edirne’de Vakıflar Bölge Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar hususunda Bölge Müdürü Osman Güneren’den bilgi aldı.​

 101 total views,  2 views today

Next Post

DOÇEK Tayfur Köyünde yürüdü

Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) geçtiğimiz hafta sonu Gelibolu’nun Tayfur Köyü ile Karainebeyli Köyü arasında 51 kişinin katılımıyla bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde Tayfur Köyünden başlayan yürüyüş sırasında  663 yaşında ve koruma altına alınmış Tarihi Çınar’da mola veren ekip üyeleri, daha sonra “Karşı Yakamız” adını verdikleri parkurda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp