Başbakan’dan Süloğlu Başkanı Erol Atik’e Özel İmzalı Fotoğraf

admin

Göreve geldiği ilk günden bu yana Süloğlu ilçesinde  45 yılda yapılamayan hizmetleri 45 ay gibi kısa bir sürede yapan Süloğlu Belediye Başkanı’nın başarılı çalışmaları AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın da dikkatini çekti. Başbakan Erdoğan, Süloğlu ilçesinin başarılı AK Parti’li Belediye Başkanı Erol Atik’e üzerine kendi el yazısıyla “Erol ATİK’e sevgilerimle” yazılı özel imzalı fotoğrafını gönderdi.
erol_atik_sevgilerimler

Özellikle Süloğlu ilçesinde yapılan Arıtma tesisi, Spor Salonu, Yol çalışmaları, Süloğlu Barajındaki Sosyal tesis çalışmaları, Okul, Toplu Konut (TOKİ), İlçe Devlet Hastanesi, Meteoroloji İstasyonu, Kültür Sarayı, Sentetik Futbol sahası gibi önemli Çalışmalar ilçe halkının büyük takdirini topladığı gibi Genel Merkez’in ve Başbakan’ın da dikkatinden kaçmamış.  Yerel Seçimler öncesinde Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın Belediye Başkanı Atik’e,  üzerine kendi el yazısıyla “Erol ATİK’e sevgilerimle” yazılı  özel imzalı fotoğrafını göndermesi Süloğlu ilçesi Halkına ve İlçenin başarılı Belediye Başkanı Erol Atik’e verdiği önemi göstermiş oldu.

erol_atik_foto_basbakan

Süloğlu ilçesinde halkın da merakla beklediği ve çalışmaları hızla devam eden en önemli projeler arasında Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) ilk etap çalışması, İlçe Devlet Hastanesi, Sentetik Futbol sahası, Kültür Sarayı, Okul inşaatı… Bu projelerin hayata geçmesi için Süloğlu halkı Belediye Başkanı Erol ATİK’e  Başbakan Erdoğan gibi tam destek veriyor. 

 177 total views,  2 views today

Next Post

Aile Eğitim Programı Hayata Geçiyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yürütülen “Aile Eğitim Programı” gönüllü eğiticilerin yetiştirilmesinin ardından hayata geçirilecek. Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gönüllü eğiticilere verilecek kurs, pazartesi günü Çocuk ve Gençlik Eğitim Merkezi’nde başladı. Medya, aile eğitimi ve iletişimi, sağlık, hukuk ve iktisat alanlarında 7-11 Ekim tarihlerinde veriliyor eğitim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp