Başbakanımız Prof. Dr Ahmet Davutoğlu Edirne’de

admin

Başbakan, AK Parti Genel Başkanı Prof Dr Ahmet Davutoğlu yarın ETSO’da  yapılacak   Edirne AK Parti  100.  Genişletilmiş  İl Başkanları toplantısına katılacak. Saat 11.00 de başlayacak toplantıya Belediye Başkanları,   81 İlin  İl Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları  ile Bölge Milletvekilleri  katılacak.

Ahmet DAVUTOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başbakan Ahmet Davutoğlunun toplantıda günün siyasi gelişmeleri hakkında bilgi vermesi bekleniyor. Toplantıya katılacak olan illerin parti yöneticileri bir gün önceden Edirne’ye geldi. Başbakan’ın Edirne’ye gelişi ile ilgili tüm hazırlıklar tamamlandı. Edirne sokakları parti bayrakları ile donatıldı. Bilbordlara Başbakan Davutoğlunun afişleri asıldı. Başbakan Davutoğlu’nun Edirne’ye geleceğini duyan  çevre il ve ilçelerdeki vatandaşların  bugün  Edirne’ye akın etmesi bekleniyor.

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Gıda tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybek Çevre  ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile  Bakan yardımcıları katılacak.

 221 total views,  2 views today

Next Post

Başbakan’dan Edirnelilere müjdeli haber

Edirne’ye gelerek AK Parti tarafından   yüzüncüsü   gerçekleştirilen Genişletilmiş  İl Başkanları toplantısına  katıldı. Başbakan konuşmasında Edirne’ye hava alanı yapılacağını, Kırkpınar alanının yeniden düzenleneceğini , Spor lisesi açılacağını Bilim ve Sanat Merkezi açılacağını, Edirne’de kültür ve Sanat Merkezi kurulacağı müjdesi verdi  ve  Ak Partili belediyelere hiçbir rant yaklaşmayacağını söyledi.       […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp