Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Atalay Edirne’de

admin

Fair-Play tanıtımı amacıyla Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Yüksek Okulunda düzenlenen toplantıya katıldı.

Buradaki toplantıya Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Üyeleri Kahraman Bapçum,Erdoğan Arıpınar,Bahri Tanrıkulu,Doç. Dr. Bilge Donuk ile Trakya Üniversitesi öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı.

basın ilan kurumu müdürü ve fikret dişlioğlu-kpk4

Toplantıda konuşan Mehmet Atalay, şunları söyledi; “ her zaman Fair-Play’e uygun davranmak gerektiğini düşünüyorum. Bu yöntemin sporda yaşam biçimi olduğu inancındayım. Mutlaka kendi aranızdaki ilişkilerin düzenlenmesinde, hareket tarzı belirlemede, davranış geliştirmede Fair_Play çok önemlidir. Sadece oyun sırasında değil hayatın içinde,iş hayatında, belli siyasi alanda,ekonomide Fair-Play’ın hakim olması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

basın ilan kurumu müdürü ve fikret dişlioğlu

Toplantının ardından Basın İlan ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu ve beraberindeki heyet ile Üç Şerefeli bahçesine gelen Atalay Edirne Ajans Haber Koordinatörümüz Fikri AK’a verdiği özel açıklamada, yerel basın konusunda sorulan soruya şu yanıtı verdi; “yerel basınımız demokrasimizin olmazsa olmazıdır. Mahalli basınımız kuvvetli,bağımsız ve özgür olmalıdır. Basınımız her görüşü yazabilmeli,yansıtabilmeli ve inandığını ifade edebilmelidir.Naylon gazetecilik,şantaj haberciliği ve iftira haberciliği yapmamalıdır. Bu yönde yerel basınımıza ne kadar destek verirsek o oranda kalkınmış ülke durumuna geliriz. Yatırımları geliştirip, projelerimizi hayata geçireceksek, bu ancak yerel basınımızın desteği ile olur. Bu nedenle yerel basınımızı çok önemsiyoruz,yerel basınımızın her zaman destekçisi olacağız” dedi.

 146 total views,  5 views today

Next Post

Recep Gürkan meslektaşları ile bir araya geldi

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan Emekli Öğretmenler Derneğini ziyaret ederek, meslektaşları ile bir araya geldi. Gürkan burada yaptığı konuşmada ; “ beni suçlayanlar aynaya bakmalı. Benim bugüne kadar sanık olarak çıktığım bir davam yok. bana dosya var diyenlerin irtikap, ihaleye fesat karıştırmak, zimmet gibi davalardan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp