Basın Yayın Enformasyon İl Madürlüğü’nden Uyarı

admin

Edirne Valiliği Basın Yayın Enformasyon  İl Müdür Vekili Nur Doğan yaptığı açıklamada “23 Mart 2001 tarih  ve 24351  Sayılı  Resmi Gazetede yayınlanarak  yürürlüğe giren “basın Kartı Yönetmeliğine” göre  verilmiş olan basın kartları halen yürürlüktedir.

Basın kartı yönetmeliğinin 47. maddesine göre verilmiş olan  basın kartlarının kullanılmaya devam edebilmesi için, kuruluşunuz kadrosunda çalışan basın kartı hamili mensuplarına ait formun doldurulup, yetkililerce onaylanmasını müteakip en geç 25 12-2012 tarihine kadar  Müdürlüğümüze gönderilmesi hususunda  bilgilerinize ve gereğini önemle rica ederim “ deniliyor.

 252 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Barosu’ndan Kızılay’a Ziyaret

Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım  ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri olduğu halde Kızılay Edirne Şubesini ziyaret etti.  Ziyaret ile ilgili olarak konuşan  Yıldırım, kendisinin de Kızılay üyesi olduğunu ve Başkan Metin Kıray ağabeyi  ile meslektaş olduklarını belirterek” Daha önce Kızılay Yönetimi Baromuzu ziyaret etti. Bu ziyaretimizle iadeyi ziyarette bulunduk.Kendilerini başarılı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp