Başkan, çocuklarla oyunlar oynadı

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’deki bir oyun salonunda, çocuklarla birlikte oyunlar oynadı.

Edirne Belediye Başkanlığı’nın sosyal projeleri kapsamında, çocukların dersler dışında oyun oynamasının onların gelişiminde önemli bir etken olduğu bilinci ile, Edirne merkezde bulunan ilköğretim okulu öğrencilerini her ay düzenli olarak oyun salonuna götürüyor. Edirne Belediyesi’nin bu ay ki programına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da eşlik etti.

RECEP GÜRKAN ÇOCUKLARLA OYUNLAR OYNADI (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bu ay ki projeyi özellikle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk getirmek istediklerini belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne merkezde engelli öğrencilerimize eğitim veren Faika Raika Şahika ERKURT Kardeşler İlköğretim Okulu ve İş Okulu ve Şehit Öğretmen Adnan Tunca İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri ile Margi Outlet’teki Tay Oyun Salonu’nda oyunlar oynadı. Minik öğrencilerle birlikte sohbetler edip, oyunlar oynayan Başkan Recep Gürkan, “Bugün onlarla birlikte geçirdiğim süre sarfında çok mutlu oldum, iş stresinden uzaklaştım.

RECEP GÜRKAN ÇOCUKLARLA OYUNLAR OYNADI (1)

 

 

 

 

 

 

 

İnsana gerçekten iyi gelen enerjileri var bu yavrularımızın. Küçücük şeylerden mutlu olmasını biliyorlar. Ve yüreklerinden iyilik, güzellik akıyor. Edirne Belediye Başkanlığı olarak sosyal projelerimizde engelli çocuklarımıza, vatandaşlarımıza öncelik veriyoruz. Her zaman onların yanında olmaya, taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Sosyal yaşama daha rahat bir şekilde adapte olmalarını sağlamak adına da projelerimiz, düzenlemelerimiz devam edecek. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, bugün, Faika Raika Şahika ERKURT Kardeşler İlköğretim Okulu ve İş Okulu ve Şehit Öğretmen Adnan Tunca İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri ile Tay Oyun Salonu’nda bir araya geldik. Onlarla oyunlar oynadık. Çok eğlendik. Zaten onların sevgisi karşısında mutlu olmamak mümkün değil.” diye konuştu.

RECEP GÜRKAN ÇOCUKLARLA OYUNLAR OYNADI (2)

 205 total views,  2 views today

Next Post

Kallavili ve Ciğerli Engelliler Günü kutlaması

Edirneli esnaflardan Ciğerci Bahri Dinar ve Arslanzade Arif Meriç Engelliler günü dolayısı ile Edirne Özel Eğitim Uygulama Merkezinde Kallavi Kurabiyesi ve Edirne Tava Ciğeri ikram ettiler.               Her yıl engelliler gününde geleneksel olarak Edirne’nin tarihi tava ciğerini ve yanında da Kallavi Kurabiyesini sunan esnaflarımız, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp