Başkan Demir, “Necip milletimiz bu yapılana da sandıkta gereken cevabı verecektir”

admin

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Ne imiş millet açmış bundan bahsediyorlar, Aç olanları buyurun sizde doyurun!” diyecek kadar milletimiz hakir görüşmüştür. Necip milletimiz bu yapılana da sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi. 
 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında Safranbolu’da esnafa verdiği sözü yerine getirerek Meclis’te pankart açtı. Üzerinde “Açız, Açız, Açız. Lütfen bize sahip çıkın” yazılı pankartın Akşener tarafından gösterilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da kendi partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada cevap vererek, “Aç olanları buyurun siz doyurun” dedi. 
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener esnaf ziyaretleri esnasında sahadan vatandaşın açtığı pankartı alarak söz verdiği milletin kürsüsünden iktidar sahiplerine gösterince, Sayın Erdoğan’dan cevap gecikmedi.
“Ne imiş millet açmış bundan bahsediyorlar, Aç olanları buyurun sizde doyurun! ”diyecek kadar milletimiz hakir görüşmüştür. Necip milletimiz bu yapılana da sandıkta gereken cevabı verecektir” dedi.

 202 total views,  9 views today

Next Post

CHP’Lİ FAİK ÖZTRAK EDİRNE’DEN SESLENDİ! "Devleti yönetenlerin, hesabını veremediği her lokma, haramdır. Hukuken de ciddi bir suçtur"

CHP’nin Trakya Bölge Toplantısı Edirne’de Meriç nehri kıyısında bir tesiste gerçekleştirildi. Toplantıya CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Muharrem Erkek, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale illerinin Belediye Başkanları, Milletvekilleri ile partililer katıldı. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, yaptığı konuşmada Ak Parti iktidarını sert sözlerle eleştirerek, “Devleti […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp