Başkan GÜRKAN Ak Parti İl Başkanı AKMEŞE’yi Ziyaret Etti

admin

Başkan GÜRKAN Ak Parti İl Başkanı AKMEŞE’yi Ziyaret Etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe’yi ziyaret etti.

Ziyarette Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile birlikte  CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı ve CHP İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Kutay Özköse katıldı.

Başkan GÜRKAN Ak Parti İl Başkanı AKMEŞE’yi Ziyaret Etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Belediye Başkanı Recep Gürkan, bir süre önce ülkede yaşanan olayların ardından birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç olduğunu söyledi.

Gürkan, “Bu günler özel günler. Birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç var. Bizler bunun bilincindeyiz, her zaman da böyle hareket edeceğiz. Tüm temennimiz ülkemizin ve ulusumuzun bir daha böyle olaylar yaşanmaması” dedi.

Ak Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Başkan GÜRKAN Ak Parti İl Başkanı AKMEŞE’yi Ziyaret Etti (3)

 104 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Başkanı'na suçlamaya CHP’lilerden tepki

                Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a yönelik bir ulusal gazetede yer alan haber üzerine CHP İl merkezi önünde düzenlenen toplantı ile tepki gösterildi. Buradaki toplantıya CHP Milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Silivri Belediye Başkanı  Özcan Işıklar,   Uzunköprü Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp