Başkan GÜRKAN destek için Afyon’daydı

admin

Başkan GÜRKAN destek için Afyon’daydı (1)

 

 

 

 

 

 

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Edirnespor, yeni sezon hazırlıklarına Afyon’da devam ediyor. 3. Lig’in iddialı takımlarından Maltepespor’la hazırlık maçı gerçekleştiren Edirnespor’u Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da yalnız bırakmadı.

2016-2017 futbol sezonunda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de tüm hesaplarını 3’üncü Lig üzerine yapan Edirnespor, Afyon’da 15 Ağustos 2016 tarihine kadar sürecek kamp çalışmasına devam ediyor. Edirnespor, Afyon’da ikinci maçını Maltepespor ile gerçekleştirdi.

Başkan GÜRKAN destek için Afyon’daydı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirnespor’u yalnız bırakmayarak, takıma destek için Afyon’a gitti. Edirnespor’un iddialı ismi Emirhan’ın attığı golle, Edirnespor hazırlık maçını 1-0 önde tamamladı.

Takımı tebrik eden Başkan Gürkan, “Takımı oynadığı güzel ve tempolu futboldan dolayı tebrik ediyorum. 2016-2017 futbol sezonunda iyi bir mücadele vererek, 3. Lig’e çıkacağımıza inancım tam Tüm Edirnelileri de takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Edirnespor, hazırlık kampında Eğirdirspor ile yaptığı maçı da 1-0 kazanmıştı.

 

 72 total views,  2 views today

Next Post

BİRCAN: Edirne'nin sorunları çözülmüyor

                Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan yoğun gündem içerisinde Meclis’te söz alarak Edirne’nin sorunlarını hatırlattı. CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan darbe girişimi nedeniyle olağan üstü gündemler yaşanan Meclis’te daha önce de dile getirdiği Edirne’nin sorunlarının çözülmediğini dile getirerek, sorunların bir kısmını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp