Başkan Gürkan’a bir ödül daha

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı tarafından belediye başkanı seçilmesinin ardından bir yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ödüle doymuyor.

recep gürkan'a bir ödül daha (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Beşiktaş Platformu Genç Profesyoneller tarafından düzenlenen “yılın en iyisi” seçmelerinde “yılın belediye başkanı” ödülünü almış, ardından; ORC Araştırma Şirketi tarafından “2014 yılının en başarılı il belediye başkanı” seçilmişti. Başkan Recep Gürkan son olarak, siyaset, bürokrasi ve medya dünyasına yönelik haberleri ile gündem oluşturan Mebus Haber Dergisi’nin 11.sini düzenlediği ödül töreninde “Yılın Belediye Başkanları” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Kısa sürede, halkın içinden bir belediye başkanı olduğunu ve Edirne için önemli bir çok projeye imza atan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bu ödüller çalışma şevkimizi daha da artırıyor ve başarı grafiğimizi daha da yukarılara taşıma hırsı veriyor. Edirne için daha da çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

recep gürkan'a bir ödül daha (1)

 163 total views,  2 views today

Next Post

Baştuğ veda töreni ile Edirne’den ayrıldı

Son kararname ile Mersin’e tayin edilen eski Edirne İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ Edirne Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törenle mesai arkadaşlarına veda etti.               Tayininin belli olmasından sonra Edirne’de demokratik kitle  örgütlerine  veda ziyareti yapan  Baştuğ son olarak  Emniyet Strateji Daire  Başkanlığı ve Teftiş kurulu Başkanlığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp