Başkan Gürkan’a en anlamlı ziyaret..!

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı, annesi Ümmüş Gürkan ziyaret etti. Ümmüş Gürkan, oğlu Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Ümmüş annenin ziyaretinde, duygu dolu anlar yaşanırken, Başkan Recep Gürkan annesinin elini hiç bırakmadı.

recep gürkan ve annesi-edirne

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, annesinin ziyareti karşısında heyecanını gizleyemezken, “İnsan kaç yaşına ve hangi makama gelirse gelsin annesinin karşısında heyecanlanıyor. Annemin, ayağına sağlık, ziyaretime gelmesi sürpriz oldu ve beni çok mutlu etti. Ve “Anne” kelimesi yetiyor bazen gerçek sevgiyi anlatmaya.

Annemin kalbinin temizliğini, bizleri yetiştirmek için verdiği emeği kelimelerle anlatmam imkânsız. Sadece benim annem değil tüm annelerimizin bizler üzerimizdeki haklarını asla ödeyemeyiz. Yüce Rabbim tüm annelerimizi, başımızdan eksik etmesin, sağlıklı ömürler nasip etsin.” diye konuştu.

Ümmüş Gürkan, oğlu Recep Gürkan’a uzun süre sarılarak, yanaklarından öptü ve; “Hiçbir anne için evlatları gözünde büyümüyor. Milletvekili oldu, şimdi Edirne Belediye Başkanı oldu; ama benim gözümde hep aynı. Evlatlar kadar değerli bir şey var mıdır bir anne için. Ve bir annenin evladının başarılı olduğunu görmesi kadar gurur verici bir şey var mıdır? Oğlum her zaman ailesine bağlı, dürüst, bizleri hiç üzmeyen, kırmayan bir evlat oldu. Ve şimdi oğlum, Edirne Halkı tarafından o kadar çok sevilmiş ki, onu Milletvekilliğinden sonra şimdi de Belediye Başkanı seçmiş. Annesi olarak elbette çok gururluyum, mutluyum. Oğlum Recep Gürkan’ın, Edirne’ye, Edirnelilere en iyi hizmeti sunacağını biliyorum. Ve benim gibi Edirnelilerde ona güvenmiş. Yüce Rabbim, yüzünü kara çıkartmasın. Her zaman dualarım onunladır.” diye konuştu.

Anne Ümmüş Gürkan, duygu dolu sohbetin ardından Edirne Belediyesi’nden ayrıldı.

 100 total views,  2 views today

Next Post

Zıpkınkurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutladı

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkunkurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “ Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, bir kez daha büyük bir sevinç ve gururla kutluyoruz. Büyük Atatürk, ulusal egemenliğin simgesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp