Başkan GÜRKAN’a kent ve dayanışma ödülü

admin

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nce bu yıl 12’incisi düzenlenen “Kent ve Yaşam Ödülleri” kapsamında Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne’de yarattığı huzur ortamı, tüm kurum ve kuruluşları ‘Edirne’ paydası adı altında buluşturduğu için ‘Kent Dayanışma Ödülü”ne layık görüldü.

Başkan GÜRKAN’a kent ve dayanışma ödülü (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proje üretmiş, kentine ve kentin yaşamına sahip çıkan kişi ve kurumları yüreklendirmek ve onurlandırmak adına Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin geleneksel hale getirdiği ‘Kent ve Yaşam Ödülleri’ Armada Hotel Sultanahmet’te düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

‘Daha yaşanabilir kentler ve mutlu insanlar’ sloganı ile birleştirilen 12. Kent ve Yaşam Ödülleri Töreni geniş bir katılımla gerçekleşti. Odalar, esnaf birliklerini ve sivil toplum kuruluşları ile tüm kenti ‘Edirne’ ortak paydasında buluşturma başarısını sağladığı için Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a ‘Kent Dayanışma Ödülü” layık görüldü.

Başkan GÜRKAN’a kent ve dayanışma ödülü (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödülünü Eğitimci Nazmi Arıkan’ın elinden alan Başkan Gürkan, “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, birçok farklı kültürü içinde barındırmış, insanlığın kadim şehirlerinden biri olan Edirne’yi daha da ileriye taşımak, gelecek nesillere daha yaşanabilir, daha zengin, daha çağdaş bir kent bırakmak adına  “Edirne” ortak paydası altında tüm kurum ve kuruluşlarla bir araya geldik. Hiçbir siyasi ayrım gözetmeksizin, tüm kurumlarla işbirliği içinde hep birlikte kentimizi geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Edirne’de yaratılan bu huzur ortamına katkıda bulunan herkese teşekkür ediyor, bu ödülü tüm kurum ve kuruluşlar ile Edirne Halkı adına alıyorum” dedi.

 

Başkan GÜRKAN’a kent ve dayanışma ödülü (1)

 89 total views,  2 views today

Next Post

İşitme engelli çocuklara moral gezisi

    Şehit Öğretmen Adnan Tunca İşitme Engelliler Ortaokulu öğrencileri tarihi yerleri gezdi ve piknik yaptı. Etkinlik hakkında bilgi veren Şehit Öğretmen Adnan Tunca Ortaokulu Müdiresi Leyla Ateş şunları söyledi , “ Trakya Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği ile birlikte geçen yıl da böyle bir etkinlik yaptık.       […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp