Başkan Gürkan’dan Polis Parkına Oyun Alanı

admin

Edirne’de Kaleçi eski Emniyet Müdürlüğü binasının karşısında bulunan, Atatürk’ün Edirne ye gelişinin anısına yapılmış ve Atatürk’ün büstünün bulunduğu POLİS PARKI olarak bilinen parka Edirne Belediyesi Recep Gürkan’ın talimatıyla çocuk oyun gurubu kondu. Parkta bulunan ve betondan yapılmış, zaman içerisinde hava şartlarından hasar görüp, erozyona uğramış olan ATATÜRK büstünü de hiç vakit kaybetmeden değiştirerek yerine yeni bir büst koyduran Başkan Gürkan, semt sakinlerinin büyük takdirini topladı. Hiç bir kar amacı gütmeden Kamu yararına çalışan Türkiye polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Edirne Şubesi yöneticileri geçtiğimiz günlerde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ederek Polis Parkı ile ilgili eksikleri dile getirdi.

Polis Parkında bulunan Atatürk Büstünün değişmesini ve Parka Çocuk oyun grubu talep eden Dernek yöneticilerine Başkan kayıtsız kalmadı. Gürkan ilgili birime talimat vererek, Kısa süre içerisinde Polis Parkı’nın eksiklerini giderdi.
Her gün binlerce vatandaşa hizmet veren Polis Parkında gerçekleşen yenilikler ve düzenlemeler bölge halkında büyük memnuniyet ve mutluluk yarattı. Vatandaşlar; “Polis -Halk ilişkilerinin gelişmesinde önemli bir rol oynar. Edirne halkı sırf iyi bir çay içmek ve dinlenmek amacıyla burasını tercih ediyor. Sayın Başkanımıza Parkımıza yaptığı yeniliklerden dolayı çok teşekkür ederiz” dediler. Öte yandan Dernek yöneticileri tarafından yapılan açıklamada; “Çay bahçemizin en büyük eksiği bir çocuk oyun alanı yoktu. İki ay önce iş başına gelen yönetim kurulumuz Edirne Belediye Başkanı Sayın Recep GÜRKAN’I ziyaret ederek parkla ilgili eksikliklerimizi kendisine arz ettik. Sayın Başkanın da parkla ilgili projelerinin olduğunu öğrendik.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı polis-parkı56-1024x768.jpg


Hiç vakit kaybetmeden ekiplerine talimat vererek park içerisinde bulunan, betondan yapılmış ve zaman içerisinde hava şartlarından hasar görmüş ve erozyona uğramış ATATÜRK büstünü değiştirip yeni bir büst koyup, çocuklara da bir oyun alanı hazırlamıştır. Ailelerin ve çocukların hizmetine açtığı için bizde yönetim kurulu olarak sayın Başkan a teşekkür ettik. Edirnemize hayırlı olsun.” dedi.

 309 total views,  2 views today

Next Post

10 gram Bahane ZAM ŞAHANE

200 gr ekmeğin 1,25 Tl’ye satıldığı Edirne’de ekmeğin gramajı 10 gr arttırılarak 25 Kuruş zamlandı. 210 gram ekmek %18 oranındaki zamla 1 lira 50 kuruş olacak. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz, fırıncıların talepleri doğrultusunda fiyat belirlediklerini söyleyerek, “zam komisyondan geçti, birkaç gün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp