5 yıl gibi kısa sürenin her anını büyük yatırımlar ve hayata geçen vizyon projelerle dolu dolu tamamlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, görev süresi boyunca Edirne’ye kazandırdığı hizmetleri 110 sayfadan oluşan, bol görselli tanıtım kitapçığı hazırlatarak kamuoyu ile paylaştı.

“Tanıtım Kitapçığı Sosyal medyada ilgi odağı oldu”

5 yılda yapılan hizmetleri anlatan kitap Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan tarafından önce basına tanıtıldı. 60 bin adet basılan Tanıtım kitapçığı Tüm Edirne halkına dağıtılmaya başlandı.

Sosyal medyadan da paylaşılan Tanıtım kitapçığının her bir sayfasındaki tarihi yatırımlar Edirnelilerin ilgi odağı oldu. Diğer illerden de büyük beğeni toplayan tanıtım kitapçığı Edirneliler tarafından büyük bir beğeni ile incelendi. Vatandaşlar Tanıtım kitapçığında yapılan hizmetleri ve hayata geçen tarihi vizyon projeleri anlatan sayfaları kendi sosyal medya hesaplarında paylaşarak Belediye Başkanı Gürkan’a yeni dönemde de “birlik beraberlik ve destek”  mesajı verdi.

“Edirne Halkına söz verdik, yaptık!”

5 yılda yapılan hizmetleri anlatan kitabı basın aracılığıyla kamuoyuna tanıtan Gürkan, “Yapılacaklar değil, hayal edilen değil, niyet edilenler değil; yapılmış, uygulamaya sunulmuş ve kentlinin yaşamında kullanmaya başlamış olduğu projeler bunlar. Halkımızın takdirine sunuyoruz” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Meclis Salonu’nda düzenlendiği basın toplantısı düzenledi. Gürkan, göreve geldiği 2014 yılından bugüne kadar hizmete kazandırdığı vizyon projeleri 110 sayfalık bir kitapta bir araya getirdiklerini ifade ederek, “Hizmetlerimizin tamamı olmasa da yüzde 70’lik kısmı bu kitapta yer alıyor. Bugüne kadar yapılacaklar değil, hayal edilen değil, niyet edilenler değil; yapılmış, uygulamaya sunulmuş ve kentlinin yaşamında kullanmaya başlamış olduğu projeler.. Kocasinan’da Hacılar Ezanı Camii bölgesinde İçme Suyu Şebekesiyle; Abdi İpekçi Caddesi’nde Yağmur Suyu Toplama Kanalı’yla altyapıya başlıyoruz. Edirne’mize hayırlı olsun. Takdir halkımızın hep birlikte daha iyi daha güzele kavuşmak için mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

‘Edirne Halkına söz verdik, yaptık!’ diyen Başkan Gürkan, daha sonra yapılan hizmetleri bir kez daha hatırlatarak, kitabın en kısa zamanda Edirne Halkı’na ulaştırılacağını söyleyerek, takdiri de Edirne Halkı’na bıraktı.”