Başkan Helvacıoğlu ilk nikahını kıydı

admin

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 12 Nisan 2019 Cuma günü, göreve gelmesinin ardından “Keşan Belediye Başkanı” unvanıyla ilk nikahını kıydı.

Başkan Helvacıoğlu, saat 15.00’te başlayan ve Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda kıyılan nikahta, Merve Gider ve Mert Ürkmez’in evlenme akitlerini gerçekleştirdi.

Emine Yavaş ve Mehmet Denkçi’nin şahitliğinde gerçekleştirilen nikahta, genç çiftlerin mutluluklarına ortak olan Başkan Helvacıoğlu, çifte ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu.

Nikah cüzdanlarını genç çifte takdim eden Mustafa Helvacıoğlu, evliliğin, fedakarlık gerektiren bir kurum olduğuna vurgu yaptı ve “Bu evliliği karşılıklı sevgiyle, saygıyla, anlayışla götürün. Birbirinizi üzmeden, ömür boyu mutlu olun.” dedi.

 406 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar için hazırlıklar başladı

Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla 1-7 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali öncesinde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sarayiçi Er Meydanı’nda incelemelerde bulundu. Gürkan, yaklaşık 45 milyon TL’lik bir bütçe ile bu yıl ki hazırlıkları tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, başkan yardımcıları ve birim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp