Başkan İBA, Uzunköprü İçin Müjdeli Haberi Verdi

admin

Tekirdağ’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’dan, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal ile birlikte Uzunköprü’müz için müjdeli haberimizi aldık.
Sayın Cumhurbaşkanımıza arz ettiğimiz tarihi Uzunköprü’müzün onarım ihalesi, Aralık ayının sonuna kadar yapılacaktır.
Hayırlı olsun.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan Tarihi Uzunköprü için müjdeli haber geldi. Tarihi Uzunköprü’nün onarım ihalesinin Aralık Ayının sonuna kadar yapılacağını ifade eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Bölgemiz ve Edirne’miz adına Cumhurbaşkanımıza ve Ulaştırma Bakanımıza destekleri için çok teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Fatma Aksal ile birlikte Uzunköprülü hemşehrilerimiz için önem arz eden tarihi köprümüzün onarımının yapılması konusunda birlikte çalıştık. Tarihi Uzunköprü’müz, inşallah en kısa sürede onarılacaktır. Edirne’miz için hayırlı olsun.” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, daha önce il başkanları toplantısında video konferans yöntemiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmüştü. Başkan İba, yaptıkları görüşmede Uzunköprü’nün onarımını arz etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, talebi geri çevirmeyip Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na talimat vermişti.

 469 total views,  14 views today

Next Post

Halkımıza çağrımızdır.. ZORUNLU HALLER DIŞINDA SOKAĞA ÇIKMAYINIZ, Salgının geldiği noktanın Nisan-2020 düzeyini çoktan aştığı anlaşılmaktadır.

Türk Tabipleri Birliği Edirne Tabip Odası Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Türk Tabipleri Birliği, Tabip Odaları ve Uzmanlık Denekleri tarafından COVID-19 salgınının ülkemizde tanımlandığı ilk günden itibaren, salgın kontrolünde “dayanışmanın” ve bilimsel yaklaşımın önemi her fırsatta dile getirilmiş ve dile getirilmeye devam etmektedir. Bu süreçte; aile sağlığı merkezlerinde, hastanelerde, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp